Fırınlara denetim

Sungurlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların sağlıklı ekmek tüketimini sağlamak amacıyla fırınlarda denetim yaptı.

Fırınlara denetim

Sungurlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların sağlıklı ekmek tüketimini sağlamak amacıyla fırınlarda denetim yaptı.

Yapılan açıklamaya göre, denetimleri sıklaştıran Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından sabaha karşı ansızın yapılan kontroller sırasında işyerlerine cezai işlem yapılarak ve gerekli uyarılarda bulunuldu.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, vatandaşların gönül rahatlığı ile unlu mamulleri satın alabilmeleri amacıyla yapılan denetimlerin aralıksız olarak devam edeceğini söyledi. Başkan Şahiner, “Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde unlu mamulleri tüketebilmelerini sağlamak amacıyla denetimlerimizi sıkı tutuyoruz. Bu konuda gerekli özeni gösteren esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Gerekli özen ve titizliği göstermeyen esnaflarımıza da uyarılar ve cezai işlemler yapıldı. Amacımız ceza yazmak değil, halkımızın güvenle tüketim yapmasını sağlamaktır.” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 8 ay Önce

Helal olsun ama bu denetimler sık sık olmalı ve gerçekten sıkı bi denetim olması lazım insan sağlığıyla oynamamaları lazım temel gıda ekmek bu nasıl yapıldığını görmüyoruz madem belediye zabıta ekiplerine sık sık denetime göndermeli geçenlerde fırının birinden ekmek aldım almaz olaydım içinden meyve çiğitleri çıktı 6 7 tane bu gözümüzün gördüğü görmediğimiz Kim bilir neler var ama kimi nereye şikayet etcez bilmiyoruz Allah sonumuzu hayreylesin

SIRADAKİ HABER