‘Sponsorlukta yokuz’

Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı bu sezon Çorum FK’ya sponsor olmayacaklarını bunun yerine 500 Çorumlu gence kurs açarak iş sahibi yapacaklarını söyledi.

‘Sponsorlukta yokuz’

HALİL ÖZTÜRK
Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı bu sezon Çorum FK’ya sponsor olmayacaklarını bunun yerine 500 Çorumlu gence kurs açarak iş sahibi yapacaklarını söyledi.

Ahlatcı, isim vermeden Fatih Özcan’ı eleştirerek ‘Üç yıl ana sponsorluk yaptık ancak bize hiç sormadan bıraktı gitti ve kulübü sattı başkana kırgınım’ dedi.

Ahlatcı  iki oğlu ile birlikte düzenlediği basın toplantısında gündem dışında basın mensuplarının Çorum FK’nın el değiştirdiğini sponsorluğa devam edip etmeyecekleri yolundaki sorusuna şöyle cevap verdi:

‘Çorum FK’da Başkan kulübü aldıktan sonra geldi projelerini açıkladı bizde ona destek verdi. Üç yıl için ana sponsor olarak kulübe destek verdik. Hedef olarak da üç yıl içinde Süper Lig’de mücadele eden bir takım olmayı hedefledik. Ancak verdiğimiz bu desteği rağmen kulübümüz yine 2. ligde. Geçtiğimiz sezon ortasında ana sponsor olmamıza rağmen bize hiç sorulmadan başkan kulübü bıraktı gitti. Biz Çorumluysak birbirimizden sorumluyuz. Üç yıl içinde yaptığımız tüm desteği karşın birde böyle haber bile verilmeden bırakması nedeni ile başkana kırıldım. Geldiğimiz bu noktada biz artık Çorumspor yerine ilimizde işşiz 500 gencimize iş imkanı sağlamak için açtığımız bu yazılım kursu ile şehrimize katkı sağlamak istiyoruz. Futbol artık bir ticaret haline geldi. 15 milyon verilip alan arkadaşlara başarılar diliyorum. Biz Ahlatcı grup olarak Çorum’lu gençlere iş imkanı sağlayacak projelere yönelmek istiyoruz’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2022, 21:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorum FK
Çorum FK - 4 hafta Önce

Sayin Ahlatcı memletinin takımı Çorum FK dan desteğini çekmen size hiç yakışmadı.Kırginlığınız kişilere olmalı takıma değil.Zaten birakmış gitmiş.Memleketinin takımının suçu yok.Biz taraftarlar da çok kırıldık.Yanlıştan dönülür insAllah.Biz iyi günde kötü günde her zaman takımımıza desteğimiz tamdir.Bu böyle biline.

AdaM
AdaM - 4 hafta Önce

Takimi satmasaydi ceketini alip gitseydi sorun yoktu ama anonim sirketi oldugu icin millet memleket takimi diye destekte bulundu adam kendini zenginlestirdi Allah'tan millet Belediye baskaninin sozune inanipta maddi acidan fazla yardimda bulunmadi yoksa o paralarda kasasina girecekti Ahlatici en dogrusunu yapiyor en iyisi egitime yatirim

AdaM
AdaM - 4 hafta Önce

Helal olsun Ahlatciya akilli adam

Ziya
Ziya - 4 hafta Önce

En doğrusu

Servet
Servet - 4 hafta Önce

Ahlatcının belediyenimn parasıyla reklamını yaptı. Bu kadar uyanıklık olur. Zeki gülle sanırım bir bağları var. Bedava aldığı takımı parayla sattı. Üstelik kendi şirketine para bile topladı. Belediye de tesisleri kullandırdığı yetmiyormuş gibi üstüne para veri ve verdiği para özel bir şirkete gitti. O daman 500 genci iş sahibi yapacak ahlatcı orayada destek versin belediye. Yani demem oki ancak bu kadar uyanıklık olur. kimse demedi şirket kurulurken hoppp bu dernek tek kişinin eline verilemez Çorumun kulübü denemedi. Sonuç bu olacağı belliydi. Tekrar ediyeorum reklamını yaptı parasını aldı ve gitti

Halil
Halil - 4 hafta Önce

Sayın Ahlatcı doğrusunu yapıyor. Kulübü kimseye sormadan sattı. Hani Çorumun kulübüydü. Belediyenin Ahlatcı'nın verdiği paralar nereye gitti. Kendi harcadığını aldı da. Yeni alanda ileride kulübü satar diyor Ahlatcı doğruda söylüyor. Kısaca başka kendi reklamını yaptı üstüne para aldı. Ama Ahlatcı parasıyla reklamını yaptı aradaki fark bu :) Vesselam uyanık bir başkanmış fatihcik.... :)

mısdık
mısdık - 4 hafta Önce

Adam haklı doğru söze ne denir.Herkez bildigi gibi yapıyor.sonucuna da katlansın biz zahmet.

GÖREN GÖZ
GÖREN GÖZ - 4 hafta Önce

ZENGİNSİN ADININ YAZILDIĞI BİR DİKİLİ AĞACIN YOK, İZET BAYSAL DA BOLU NUN ZENGİNİ.DERİNDEREDE OSMANCIĞIN ZENGİNİ ESER GÖRÜN ADAMLARDAN BİZİMKİ DE HEP BANA CUKKA AZ KALDI SUNGURLUYADA FABRİKAYI KURSUN BARUTTAN SONRA UÇAR GİDER.....


SIRADAKİ HABER