Ahmet Ahlatcı Haberleri

Ahmet Ahlatcı haberleri ve güncel Ahmet Ahlatcı gelişmeleri, Ahmet Ahlatcı ile ilgili tüm video, Ahmet Ahlatcı fotoğrafları ve Ahmet Ahlatcı haberleri Çorum Hakimiyet sitemizde


GÜNCEL

Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Emin Ahlatcı, Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif...

EKONOMİ

"En Zengin 100" listesine Çorum'dan iki aile girdi.

GÜNCEL

Çorum’un ve Türkiye’nin ekonomisine yön veren Çorumlu İş Adamı Ahmet Ahlatcı’nın ismi Ortaköy İlçesinde bir sokağa verildi.

GÜNCEL

Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı’ya iade-i ziyarette bulundu.

GÜNCEL

İstanbul Jewelry Show fuarına Ahlatcı'nın toplam 11 kilo 14 ayar altın kullanarak özel olarak yaptığı Bayraktar Kızılelma maketi fuara damga...

GÜNCEL

Ahlatcı Kuyumculuk A.Ş.’ye Türkiye İhracatcılar Meclisi tarafından İstanbul’da düzenlenen törende “2022 Yılı Türkiye Geneli İhracat Birincisi Ödülü” verildi. 

EKONOMİ

Halka arz olan Ahlatcı Holding iştiraki Enerya Enerji’nin Borsa İstanbul'da işlem görmeye başlaması nedeniyle gong töreni düzenlendi.

EKONOMİ

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu(BBDK) Adabank'ın AHL Ahlatcı Finansal Yönetim tarafından devralınmasına onay verdi.

EKONOMİ

Capital Dergisi, Türkiye'nin en büyük şirketlerini açıkladı. Ahlatcı Holding iştiraki Ahlatcı Kuyumculuk listede 8. sırada yer aldı.

EKONOMİ

Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı, dünyanın en zengin 500 kişisi arasına girdi.

GÜNCEL

Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği Fortune 500 Türkiye-2022 Araştırması'nın sonuçları açıklandı.

EKONOMİ

Geçen yıl en çok ihracat yapan 1000 şirket arasında Çorum’dan Ahlatcı Kuyumculuk ve Alapala Makine yer aldı.