Buhara Diş Kliniği hizmete girdi

Diş hekimi Dilara Güley’in sahibi olduğu Buhara Diş Kliniği hizmete girdi.

Buhara Diş Kliniği hizmete girdi

FATİH BATTAR

Diş hekimi Dilara Güley’in sahibi olduğu Buhara Diş Kliniği hizmete girdi.

Gazeteci Mehmet Güley’in kızı Diş Hekimi Dilara Güley’in sahibi olduğu Buhara Diş Kliniği Buharaevler Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi No: 39/A (Opet benzinliği karşısı) adresinde Cumartesi günü düzenlenen törenle hizmete başladı.

Açılışa AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, önceki dönem Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, CHP Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, İyi Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış sonrası davetlilere İskilip Dolması ikram edildi.

Buhara Diş Kliniği olarak Çorum halkına her türlü diş ve diş hastalıkları tedavisi hizmeti verdiklerini belirten Dilara Güley; “Ordenti, Zirkonyum, diş tedavisi, diş çekimi, diş eti tedavisi, diş beyazlatma, diş protezi, protez, porsolen, implant, lamine, estetik dolgu, gece plağı, gülüş tasarımı ile Çorum halkının hizmetindeyiz. Ağız ve diş sağlığını düşünenleri kliniğimize bekliyoruz.” dedi

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2021, 19:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahalleli
Mahalleli - 3 ay Önce

Gitmeyi düşünüyordum ama açılışta yapılan rezaletten sonra asla adımımı atmam. Çevreye rahatsızlık verildi ve arabalar çift sıra park edildiği için trafik kitlendi. Açılış yapıyorsunuz diye bunu yapmaya hakkınız yok.

SIRADAKİ HABER