KÜNYE

Sahibi

ÖY­TAŞ (Ön­der Ba­sın Ya­yın San.Tic.A.Ş)   

Tü­zel Ki­şi Tem­sil­ci­si ve İmtiyaz Sahibi

Şev­ket ER­ZEN

So­rum­lu Ya­zı İşle­ri Mü­dü­rü

MUSTAFA BURAK YALÇIN

Spor Yö­net­me­ni

Ha­lil ÖZ­TÜRK

İda­re Mü­dü­rü

Atila ÇİĞDEM

Adres: Gazi Cad.Hamoğlu İşhanı No: 4/109 ÇORUM

http://www.corumhakimiyet.net

Telefon: +90 364 224 24 00

WhatsApp Hattı: 0533 778 77 55

İLETİŞİM E-MAİL

corumhakimiyet19@gmail.com

YAYIN İLKELERİ

Corumhakimiyet.net  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. corumhakimiyet.net, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Corumhakimiyet.net adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, corumhakimiyet19@gmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız  tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir.

 Privacy Policy

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.corumhakimiyet.net However, sometimes the www.corumhakimiyet.net uses third parties to process your information. www.corumhakimiyet.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.corumhakimiyet.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.corumhakimiyet.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.corumhakimiyet.net and its services. When you use www.corumhakimiyet.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.corumhakimiyet.net cookies section of our full Privacy Policy.