ÇFK, fotoğraf kursu açıyor

Çorum Fotoğraf Kulübü Derneği (ÇFK) temel fotoğrafçılık kursu açıyor.

ÇFK, fotoğraf kursu açıyor

Çorum Fotoğraf Kulübü Derneği (ÇFK) temel fotoğrafçılık kursu açıyor. 6 Kasım Salı günü başlayacak olan kurs, MÜSİAD Çorum Şubesinin toplantı salonunda verilecek. 6.’sı açılacak olan fotoğraf kursu ile birlikte kursa katılanlar fotoğraf çekim teknikleri ve fotoğraf çekmenin inceliklerini öğrenme imkânı bulacak.  
ÇFK Basın Sözcüsü Fatoş Aykaç, yaklaşık 2 ay sürecek olan fotoğraf kursuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bundan önceki kurslara katılanlarla birlikte çok güzel etkinlikler düzenlediklerini ve her geçen gün ÇFK ailesinin büyüdüğünü vurgulayan Fatoş Aykaç, "Kurslarımızda hem teorik hem de saha eğitimi veriyoruz. Hafta içi Salı günleri teorik eğitimin ardından hafta sonu da saha çalışması yapıyoruz. Kurslarımızda hem fotoğraf çekmeyi öğreniyor hem de gezip, görüp, eğleniyoruz." dedi. 

Daha önce açtıkları fotoğraf kursları bünyesinde Çorum'un ve Türkiye'nin değişik yerlerine fotoğraf gezileri düzenlediklerinin altını çizen ÇFK Basın Sözcüsü Aykaç, hem 6. kurs bünyesinde hem de ÇFK'nın etkinlikleri kapsamında fotoğraf gezilerinin devam edeceği müjdesini de verdi.
Aykaç, fotoğrafçılık kursuna ilginin hayli yoğun olduğunu belirterek, Temel Fotoğrafçılık Kursuna katılmak isteyenlerin 0530 490 83 91 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptırabileceklerini ve kurs hakkında daha geniş bilgi alabileceklerini sözlerine ekledi.

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER