Parkta silahlı kavga: 1 çocuk, 4 yaralı

Çorum’da bir parkta çıkan silahlı kavgada 1’i çocuk ve kadın olmak üzere 4 kişi yaralandı. 
Olay, Ulukavak mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, daha önce aralarında husumet bulunduğu öğrenilen Z.Y ve H.Ö arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Z.Y yanında bulunan pompalı tüfekle ateş açtı. Açılan ateş sonucu H.Ö. sırtından, kavga sırasında parkta bulunan bir çocuk ile L.S.K ve Suriyeli olduğu öğrenilen A.Z.K adlı kadın da vücutlarının çeşitli yerlerine isabet eden saçmalar nedeniyle yaralandı. 
Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi ve ambulans sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından olay yerinde ilk müdahaleleri yapılan yaralılar ambulanslarla Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralılardan A.Z.K. adlı yabancı uyruklu kadının ameliyata alındığı öğrenildi. 
Polis, olayın ardından kaçan Z.Y.’nin yakalanması için çalışma başlattı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇORUM
ÇORUM - 2 yıl Önce

Parklar it yuvası oldu. Şekli bozuk kıçı başı dövmeli vitaminsiz erkekler en ufak bir şeyden hemen kavga arıyorlar. Lakin dövmeli kıçları zora gelince, silah çeker bıçak çekerler. Çoluk çocuk zarar görüyor bunlardan.
Çorum emniyet müdürü bu parklarda bulunan meymenetsiz itlere çare bulsunlar. Küfürlü konuşarak ipe sapa gelmez hareketler yaparak küçücük çocuklarada örnek oluyorlar. Malesef bir iki tane değiller bir sürü it var.