Yeni Diş Hastanesi’nin akıbeti merak konusu

Çorum’da hayata geçirileceği açıklanan tam donanımlı Diş Hastanesi’nin akıbeti merak konusu oldu.

Yeni Diş Hastanesi’nin akıbeti merak konusu

RECEP MEBET
Çorum’da hayata geçirileceği açıklanan tam donanımlı Diş Hastanesi’nin akıbeti merak konusu oldu.

Haber Merkezimizi arayarak konuyla ilgili şikayetlerini dile getiren bazı vatandaşlar, siyasilerin gündeme getirdiği sağlık yatırımının hangi aşamada olduğunu sordular.
Hitit Üniversitesi Güney Kampüsü’nde inşaa edilmesi planlanan Diş Hastanesi’nin sağlık alanında büyük bir ihtiyaca cevap vereceğini belirten vatandaşlar, aradan geçen iki yıllık zaman diliminde henüz gözle görülür bir ilerleme yaşanmamasını eleştirdiler.

Çorum halkının bu konudaki gelişmeleri yakından takip ettiğine işaret eden vatandaşlar, açılacak Diş Hekimliği Fakültesi ile entegre bir şekilde hizmet vermesi düşünülen Diş Hastanesi’nin bir an önce hayata geçirilmesi gerektiğini vurguladılar.
Bahabey Caddesi’ndeki Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile mahallelerdeki polikliniklerin ihtiyaca cevap vermekte zorlandığına dikkat çeken vatandaşlar, yetkililerden acil çözüm beklediklerini sözlerine eklediler.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2020, 19:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorumlular
Çorumlular - 2 yıl Önce

Diş Hastanesi, Onkoloji Merkezi, Havalanı, Polis Okulu, Veteriner Fakültesi, Hızlı Tren, Acemi Birliği sadece bekliyoruz, bekliyoruz, bekliyoruz....
Alamıyoruz. Alamıyoruz, Alamıyoruz.

Çorumlu seçmen
Çorumlu seçmen - 2 yıl Önce

Yozgata kaydırmışlardır!

Uğur y
Uğur y - 2 yıl Önce

Merkez bankasında para kalmadı kıtlık dönemindeyiz yatırımlar başka bahara devlet maaslari zor ödüyor.

SIRADAKİ HABER