Ezgi Özarslan'ın katilinden 577 gün sonra haber var: Kemikler katil kocaya ait Ezgi Özarslan'ın katilinden 577 gün sonra haber var: Kemikler katil kocaya ait

Bursa'da sokak ortasında alkollü halde bıçakla kendine zarar vermeye çalışan Murat A., polise zor anlar yaşattı.

Kendini kaybederek "Bana Hülya'yı getirin" diye bağıran şahıs, bir süre sonra bıçağı boğazına dayadı. Ekipler tarafından etkisiz hale getirilen Murat A.'nın 25 yıl önce ayrıldığı eşini unutamadığı öğrenildi.

Sokak ortasında bıçağı boğazına dayayıp ekiplere böyle yalvardı: Bana Hülya'yı getirin

Bursa'da elindeki bıçakla sokağa çıkan adam, eski eşini özlediği için kendine zarar vermek istedi. Alkollü adamı polis ve bekçi ekipleri 1 saat dil dökerek sakinleştirdi.

BAĞIRARAK ÇEVREYE ZARAR VERDİ

Olay, 02.00 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi Aktarhüssam Mahallesi Ilgarlar sokak üzerinde meydana geldi. Alkol aldıktan sonra eline bıçak alarak sokağa çıkan Murat A. (45), bağırarak çevreye zarar vermeye başladı. Murat A.'yı gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis, bekçi ve sağlık ekibi sevk edildi.

"BANA HÜLYA'YI GETİRİN"

Polis ekiplerini gören Murat A., cinnet geçirerek "Bana Hülya'yı getirin" diye bağırmaya başladı. Bıçak ile kendine zarar vermeye başlayan alkollü adama polis ve bekçi ekipleri "Nerede bu Hülya" diyerek cevap verdi. Bunun üzerine "Çanakkale'de" diye karşılık veren Murat A., ekiplerin '"Tamam elindeki bıçağı bırak, beraber gidip alacağız" demesi üzerine sakinleşti.

BIÇAĞI BOĞAZINA DAYADI

Bir süre sakin kalan alkollü adam, tekrardan sinirlenerek bu sefer bıçağı boğazına dayadı. Polis ekipleri dil dökerken, arkadan dolaşan Çarşı Polis Merkezi'ne bağlı gece kartalları, alkollü Murat A.'nın elindeki bıçağı kendine zarar vermeden aldı. Etkisiz hale getirilen alkollü adam, sağlık ekiplerince yapılan müdahalenin ardından, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

5 YIL ÖNCE BOŞANMIŞLAR

Olay yerine gelen Murat A'nın babası Osman A., polis ekiplerine "Oğlumun 25 yıl önce eşiyle mutlu beraberliği vardı. Ayrıldılar, oğlum da ara sıra alkol alarak kendini kaybediyor. Sizlerden Allah razı olsun. Oğluma bir şey olmadan kurtardınız" ifadelerini kullandı.

Editör: İhlas Haber Ajansı