Market Haberleri

market haberleri ve güncel market gelişmeleri, market ile ilgili tüm video, market fotoğrafları ve market haberleri Çorum Hakimiyet sitemizde


GÜNCEL

Çorum Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler yapılan yasal uyarılara rağmen İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsat Yönetmeliği’ne aykırı hareket eden bir...

GÜNCEL

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kar amaçlı kurulmadığını söyleyerek indirim talimatı verdiği Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, Ramazan ayı ve bayram boyunca birçok üründe...

ULUSAL/BÖLGE

Kontrolden çıkan minibüsün markete girmesi sonucu 5 öğrenci yaralandı.

ULUSAL/BÖLGE

Uluslararası Fransız market zinciri, fahiş zam yapan bir firmanın ürünlerinin satışını durdurdu.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Perakende Yasası"na ilişkin düzenlemelerin bir an evvel hayata geçirilmesini istedi.

ASAYİŞ

Çorum'un Alaca ilçesinde çarpışan iki otomobil, elektrik panosunu devirdikten sonra markete girerek durabildi. Kazada araç sürücüleri yaralandı.

GÜNCEL

Fiyatıyla süper market zincirinden biraz daha uygun olan Tarım Kredi Kooperatif Market sayısını 4 bine çıkarmayı hedefliyor.

GÜNCEL

Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde, ramazanda vatandaşlara destek olmak amacıyla temel gıda ve temizlik ürünleri fiyatları sabitlendi.

GÜNCEL

Kuru soğanın marketteki fiyatı 1 yıl içerisinde %314 arttı.

GÜNCEL

Asgari ücretin açıklanmasının ardından fırsatçılar harekete geçti. 

GÜNCEL

Çorum'un Sungurlu İlçesi'nde, belediye zabıta ekipleri vatandaşların sağlıklı ve uygun fiyatlı gıda tüketmesi için sahadan ayrılmıyor.