Komisyon görevini tamamladı sıra genel merkez onayında

AK Parti, Belediye ve İl Genel Meclisi Üye Tespit Komisyonu çalışmalarını tamamladı. 

Komisyon görevini tamamladı sıra genel merkez onayında

HURŞİT BOZKURT
AK Parti, Belediye ve İl Genel Meclisi Üye Tespit Komisyonu çalışmalarını tamamladı. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta'nın başkanlığında gerçekleştirilen yoğun bir toplantıyla, il, ilçe ve belde belediye meclis üyelikleri ile il genel meclis üyeliklerinin listesi son şeklini aldı. 

Leyla Şahin Usta'nın başkanlığında oluşan komisyonda, Kütahya Milletvekili Ceyda Çetiner Erenler, Gençlik Kolları MKYK Üyesi Muhammed İsmail Sağlam, Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Kadın kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur yer aldı. 

Sır gibi saklanan listenin, genel merkez tarafından onayı ve Yüksek Seçim Kurulu'na tesliminden sonra kamuoyuna açıklanacağı öğrenildi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
çorumlu
çorumlu - 4 yıl Önce

sayın aşgın demeyim diyorum ama miting günü ezan okunuyor siz hala konuşma yapıyorsunuz sayın kılıçtaroğlu bile ezanı beklerken siz neden sesiz kalmadınız eğer bunu chp li biri yapsa kullanırmıydınız

corumlu
corumlu - 4 yıl Önce

gazeteniz taraf'lımı eleştirilere açık değilmi? neden yorumu yazmıyorsunuz , sayın editör ensar taraftarısınız anladık bunu biliyoruz.. Ancak bir müslüman diğer müslamanlara yaptığı şey yanlış ise açıkça söylemeli eğer taraf tuttuğunuz insanlar zalim se zalim demekte cihattır.Ensara bağlı sayın idareciler başta zülm ediyorsalar zalim dirler zalim olmak için firavun olmaya gerek yok size yakın idarecilere eğer sözünüz dinleniyorsa zülm ediyormuşsunuz. zalim olmayın diyiverin ha bu sözleri söyledi diye beni de linç edebilirsiniz çünkü sizin düşüncenizdeki idareciler eleştirye açık değil yapılan yanlışa yanlış denmesine açık değil velasıl siz bizden daha iyi biliyorsunuz yaşasın zalimler için,zalim idareciler için cehennem

SIRADAKİ HABER