Bolat: ‘Çorum için hayallerim büyük’

AK Parti’den Çorum Belediye Başkan Aday Adayı olan Sinan Bolat, “Memleketim için hayallerim büyük” diye konuştu.

Bolat: ‘Çorum için hayallerim büyük’

RECEP MEBET

AK Parti’den Çorum Belediye Başkan Aday Adayı olan Sinan Bolat, “Memleketim için hayallerim büyük” diye konuştu.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için aday adaylığı başvurusunda bulunan Sinan Bolat, Çorum’a hizmete talip olduğunu söyledi.

“Orta Karadeniz Bölgesi'nin güzide şehirlerinden birisi olan Çorum'un ve Çorumlu hemşerilerinin hizmetlerin en güzeline layık olduğuna inanıyorum” diyen Bolat, "Şehrimiz konum olarak yapılacak hizmetlerin en güzellerine fazlasıyla layıktır. Sizlerin içerisinden gelen, memleketini tanıyan, örf ve adetlerini, şehrimizin sorun ve sıkıntılarını bilen bir hemşehriniz ve kardeşiniz olarak şahsım ve ekibimle her mahalleye, cadde ve sokağa aynı anlayışla bakmak suretiyle çalışma gayreti göstereceğime söz veriyorum" dedi.

Aday gösterildiği ve Belediye Başkanı seçildiği taktirde 7 gün 24 saat vatandaşların istek ve taleplerine cevap vereceğini vurgulayan Bolat, "Cumhurbaşkanımızın kuruculuğunu yapmış olduğu AK Parti'den Belediye Başkan aday adaylığına başvurumu yapmış bulunmaktayım. Partimizin seçtiği adayı ve benim gibi aday adayı olan hemşerilerimize, dostlarımıza saygılar sunar onlardan birinin de bu görevi üstlendiklerinde layıkıyla yapmalarını temenni ediyorum" diye konuştu.

‘ARZUMUZ, HALKIMIZIN VEŞEHRİMİZİN KAZANMASI’

AK Parti'de aday adayı sayısının oldukça yoğun olduğunu ve yalnızca bir kişinin seçilebileceğini dile getiren Sinan Bolat, "Dileğimiz şudur ki, ben seçilirsem memleketimiz ve halkımız için her alanda yapılacak olan projenin en güzelini, hak-hukuk içerisinde layıkıyla yapacağım. Şayet seçilemezsem, seçilen hemşerimiz, dostumuz kim olursa olsun, kendim seçilmiş gibi partimizle, halkımıza el ele verip her zaman çalışma gayreti içerisinde olacağım. Halkımız için hayırlısı kimse o olsun inşallah" şeklinde konuştu.

SİNAN BOLAT KİMDİR?

1981 yılında Çorum'un Alaca ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimimi Alaca merkez Şehit Nedim Tuğaltay Lisesi'nde tamamladıktan sonra ailesinin Çorum'a göç etmesiyle lise ikinci ve üçüncü sınıfı Cumhuriyet Lisesi'nde bitirdi. Askerlik vazifesini yerine getirdikten sonra ticaret hayatına atıldı. Bir dönem emlak alım ticaretiyle uğraştıktan sonra 2004 yılından itibaren Anadolu Birlik İnşaat'ta müteahhitlik hizmeti vermeye başladı. Çorum'un bir çok mahallesindeki yeni yerleşim yerlerinde konut-dükkan üreten Bolat, bu sayede yüzlerce kişiye istihdam olanağı sunuyor. Çorum halkı ve ülkemiz için faydalı bir birey olmaya çalıştığını dile getiren Bolat, çalışma azmini ve düsturunu her zaman yenilikçi olma prensibiyle hareket ederek vatandaşların teveccühünü kazanmaya gayret gösterdiğini belirtiyor. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
yavuz
yavuz - 3 yıl Önce

sinan kardeşimi tebrik ediyorum.gençlere fırsat verilmeden neler yapabileceklerini bilemezsiniz.

m. kurt
m. kurt - 3 yıl Önce

Yasın eğitimin ve mesleki tecrübelerin kafi değil be kardeş. boşuna elindekini avucunudakini harcama..

İzleyici
İzleyici - 3 yıl Önce

Çorum ak parti bu hallere düştüyse vay halimize

çorumlu
çorumlu - 3 yıl Önce

Sinan bey'in azimle, çalışkanlığıyla bu görevin layıkıyla üstesinden geleceğine inanıyorum. Başarılar.

aday
aday - 3 yıl Önce

Aday oldunuz,güzel,aday gösterilmediniz,olabilir.Aday adaylığı üzerinden tanıtım yaparsınız.Olur ya birileri sizi bürokraside değerlendirir.

CELAL ARSLAN
CELAL ARSLAN @aday - 3 yıl Önce

ARKADAŞLAR YORUMLARINIZI OKUDUM ASLINDA FENA DEĞİL ŞUNU YAZMAK İSTEDİM BU ARKADAŞIMIZ KARDEŞİMİZ ON SEKİZ SENEDİR ÇORUMDA MÜTEAHHİTLİK YAPIYOR BEN TANIYORUM KARARLI,AZİMLİ,ÇALIŞKAN NE YAPACAĞINI BİLEN BİRİSİ AYRICA REKLAM YAPMAMIŞTIR REKLAM AMAÇLI DEĞİLDİR REKLAM OLSAYDI KENDİNİN GAZİ CADDESİ SİMİT SARAYI ÜZERİNDE BÜROSU VARDIR ŞUANDA FAAL İNŞAATLARI VARDIR BİLDİĞİM KADARIYLA DÖRT NOKTADA BİRİSİ BİNEVLER YOLU ÜZERİNDE KÖŞEDEDİR NEDEN ORALARA AFİŞ PANKART ASMADIN DİYE KENDİSİNE SORDUM YAPTIGIM İNŞAATLARLA ÖN PLANA ÇIKMAK İSTEMEDİM DEDİ HATTA DAHA ÖNCEKİ YAPTIĞI İNŞAATLARA BLD BİLBORDLARINA REKLAM YAPABİLİRDİ YAPMADI PARTİSİNİN REKLAMINI ÖN SAFTA TUTMAK İSTEDİ VE ÖYLE YAPTI TV PROGRAMINA ÇIKACAKTI ADAYIN KİM OLDUĞUNU BİLDİĞİ İÇİN ÇIKMADI İŞTE POLİTİKA BU ÇIKARSAM REKLAM YAPMIŞ OLURUM DİYE SÖYLEDİ BANA YAŞI 38 DİR GİRİŞKEN,EDEPLİ,MÜTEVAZİ OLDUĞU İÇİN SEÇİLEN ADAYI KENDİM KAZANMIŞ GİBİ DESDEKLİYECEĞİM DEMİŞTİR BİYOGRAFİSİNDE EĞİTİMİNE GELİNCE ARAŞTIRMANIZI DİLERİM ÇORUMDA AHLATCI VEYA HERHANGİ BİR FABRİKATÖR NEREYİ OKUMUŞTUR YANINDA ÇALIŞANLAR KİMLERDİR DEMEK İSTİYORUM Kİ ÜNİVERSİTE OKUYANLARDAN BİZ HEP ÇEKMEDİK Mİ TABİ BAZI İSTİSNALAR AYRI SADECE ÇORUM DEĞİL GENELE BAKALIM BU KARDEŞİMİ BİLDİĞİM KADARIYLA MV SEÇİMDE DE GÖRECEĞİZ O ZAMAN YAPTIKLARINA BAKARSINIZ DEDİKLERİNİ VE HALKIN NABZINI TUTARAK HALKIN İSTEDİKLERİNİ YAPMADAN ASLA PES ETMEZ HATTA ŞUAN SİZ HAVA ALANI İSTİYORDUNUZ YA ÇORUMA PROJESİNDE İKİ SENE İÇİNDE HAVA ALANI YAPILACAKTI AMA ÖNCE BLD DÜZLÜĞE ÇIKMASI GEREKİYORDU ÇOK BORCU VAR BLD KARDEŞLERİM HAKLIYA HAKLI HAKSIZA HAKSIZ DEMESİNİ İYİ BİLEN BİR ARKADAŞIM YÜREĞİNİ AZMİNİ KARARLIĞINI CESARETİNİ ORTAYA KOYMUŞ ÇIKMIŞTIR EDEPLİCE SAYGILARIMLA TŞK

Ümit yagmur
Ümit yagmur - 3 yıl Önce

Zeki gül devam.ondan iyi başkan bulamazsiniz

SIRADAKİ HABER