STK’lardan Kavuncu’ya destek

İDP üyesi çok sayıda STK temsilcisi, AK Parti Milletvekili Aday adayı olan Erol Kavuncu ile kahvaltıda bir araya geldi.

STK’lardan Kavuncu’ya destek

ENİSE AĞBAL ÜŞÜMÜŞ

İnsani Değerler Platformu üyesi çok sayıda STK temsilcisi, AK Parti Milletvekili Aday adayı olan Erol Kavuncu ile kahvaltıda bir araya geldi. Gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda, yıllardır Çorum'da STK'ların içerisinde yer alan Erol Kavuncu'nun aday adaylığından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren STK temsilcileri, Kavuncu'ya başarı dileklerini aktardı.

İkinci Bahar Lokantası'nda gerçekleştirilen buluşmada, STK temsilcileri sivil toplum kuruluşlarının siyaset ve vatandaş arasında önemli bir köprü olduğunu belirterek, STK'lar içerisinden çıkmış bir milletvekilinin hem kendileri açısından hem de toplum açısından önemli olduğuna vurgu yaptılar.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2018, 16:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
STK
STK - 3 yıl Önce

STK'lı tek aday. Çorum'da yaşayan ve aktif sorunları bilen tek aday, bu sorumluluğu aldığı için tebrik ederim. Allah muvaffak etsin.

Mustafa Elitaş
Mustafa Elitaş - 3 yıl Önce

Erol Hocam adaylar içinde Çorum a emek vermiş tüm ilçeleri ve sorunları bilen tek kişi. Gerisi ya Ankara'dan ya da AK Partiden geçerken aday olmuş. Erol Hocam Allah yardımcınız olsun. Bu kez Çorum'a sizin gibi çalışmaları referans olmuş bir vekil lazım.

imam
imam - 3 yıl Önce

Aday çok proje yok

bilen adam
bilen adam - 3 yıl Önce

Bilse Bilse boş olan makam koltukların yerini bilir

SIRADAKİ HABER