AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, MKYK Üyesi Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, önceki dönem Milletvekili Adnan Türkoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Uğurludağ ilçesinde anahtar teslim törenine katıldı.

Partiden yapılan açıklamaya göre, anahtar teslim töreninde konuşan Ahlatcı; Uğurludağ halkını selamlayarak, “Uğurludağ ilçe halkımızın yaşam kalitesini yükseltmek için TOKİ Daire Başkanlığımızın ilçemizde yaptığı 102 konut ve 12 dükkanın ev ve işyeri sahiplerine anahtarlarını teslim etmek, belediyemizin ihtiyacı olan aracı teslim etmek ve siz vatandaşlarımızın evlerinde rahat edebilmesi için başlattığımız doğalgaz fizibilite çalışmamızı sizlere bizzat iletmek için buradayız. Söz verdik ve yapıyoruz. Uğurludağ ilçemize, kıymetli vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.


Bizim için asıl olan milletimizin gönlünü kazanmaktır. 31 Mart’ta milletimizin karşısına ‘memleket işi, gönül işi’ diyerek çıkmamızın sebebi işte budur. Çok uzun yıllar davamız uğruna hiçbir zorluğa karşı boyun eğmeden dik duruşumuzla, Allah'a hamd olsun davamızın bu onurlu mücadelesini verdik. İstikrar ve güven ortamının güçlü bir şekilde devamına ihtiyacımız var. Milletimizin 31 Mart’ta bize bu fırsatı bir kez daha tanıyacağına yürekten inanıyorum. Yeter ki milletimiz bize destek olsun, bize inansın. Biz milletimize hizmet için gece gündüz çalışmaya hazırız.

Milletimiz varsa biz varız, milletimiz mutluysa biz de mutlu, milletimiz hüzünlüyse biz de hüzünlüyüz. Bizim işimiz milletimize hizmet, bizim işimiz gönül işi, Biz milletimizle biriz, milletimizle diriyiz, milletimizin desteğiyle varız.” diye konuştu.