AK Parti Çorum Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi Yusuf Ahlatcı, partisinin Çorum’daki belediye ve ilçe başkanları ile birlikte istişare toplantısı düzenledi.

BAŞKANLARLA İSTİŞARE

Boğazkale Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Murat Günay ve Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ile birlikte İskilip Belediye Başkanı İsmail Çizikci, Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, Bayat Belediye Başkanı Bahadır Ünlü, Laçin Belediye Başkanı Mustafa Toydemir, Boğazkale Belediye Başkanı Adem Özel, ilçe başkanları ve bazı parti yöneticileri katıldı.

'HİZMETE ODAKLANDIK'

Merzifon-Çorum yolunda otomobilin çarptığı yaya hayatını kaybetti Merzifon-Çorum yolunda otomobilin çarptığı yaya hayatını kaybetti

Yerel seçimlerin ardından Çorum’un ilçeleriyle bir bütün olarak yeniden hizmete odaklandığını belirten AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, “Hiçbir ilçemizi bir diğerinden ayrı görmeden hizmetin en güzelini getirme çabasındayız. Bu amaçla hem belediye başkanlarımızla, hem de ilçe başkanlarımızla biraraya gelerek talepleri birinci ağızdan dinliyor, ihtiyaçların giderilmesi, taleplerin karşılanması için yerinde girişimlerde bulunuyoruz” dedi. 

Editör: Haber Merkezi