Aşgın'dan geleceğin bilim adamlarının yetiştirilmesine destek

AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, 31 Mart seçimlerine yönelik projeleri arasında gençlere yönelik önemli projelerin yer aldığını söyledi.

Aşgın'dan geleceğin bilim adamlarının yetiştirilmesine destek

AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, 31 Mart seçimlerine yönelik projeleri arasında gençlere yönelik önemli projelerin yer aldığını söyledi. 1 Nisan sabahı Çorum'da yeni bir dönemin başlayacağına vurgu yapan Aşgın, gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerinden birini Çorum'da uygulayacaklarının altını çizdi.


Çorum'un daha çok gelişmesi için bilim ve teknolojiye yönelik çalışmalara ağırlık vereceklerini kaydeden Halil İbrahim Aşgın, bunun için de gençleri bilimsel çalışmalara yönlendireceklerini vurguladı. Kuracakları Bilim Üssü ile birlikte bilimsel araştırmalara ve teknolojik gelişmelere merakı olan gençler içerisinden geleceğin bilim adamlarını yetiştireceklerini dile getiren AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, "İnşallah, isteyen her evladımızın faydalanabileceği, ilgisini, yeteneğini geliştirebileceği bir Bilim Üssü kuracağız. Bu üste gençlerimizin ihtiyacı olan teknik altyapıyla birlikte gençlerimizi geleceğin bilim adamları olarak yetiştirmek istiyoruz. Bilime ve teknolojiye merakı olan tüm gençlerimizin uğrak yeri olacak olan bu yerde her türlü bilimsel çalışmayı da gerçekleştirebilecekler." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
burak yılmaz
burak yılmaz - 4 yıl Önce

halil ibarahim bey insansız hava aracı da üretecekmisiğiz üretürseğüz oyum size maşAllah maşAllah ne projeler hedef 2023 ,evvelAllah türklerin yeniden dirilişini izliyoruz hayt huyt

SIRADAKİ HABER