GURURLA KUTLUYORUZ

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yıldönümünde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerle kutlanacak.

GURURLA KUTLUYORUZ

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yıldönümünde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerle kutlanacak.
Hafta boyunca yapılan çeşitli bayram etkinliklerinin ardından yarın saat 14.00’te Atatürk Anıtı'na Çorum Valiliği, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenkleri sunulacak. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile birlikte bayrağımız göndere çekilecek.

29 Ekim pazartesi günü saat 10.00’da Valilik makamında Vali Necmeddin Kılıç tarafından, beraberinde İl Jandarma Komutanı ve Belediye Başkanı olduğu halde tebrikler kabul edilecek. Cumhuriyet Bayramı kutlama töreni ise saat 11.00’de 15 Temmuz Hürriyet Meydanı’nda yapılacak. 19.00’da Anitta Otel’de Cumhuriyet resepsiyonu başlayacak. 
Öte yandan vatandaşların ve öğrencilerin katılımı ile saat 19.45’te Atatürk Anıtı’ndan başlayacak olan Fener Alayı, 15 Temmuz Şehitleri Hürriyet Meydanı’nda sona erecek. Ardından Cumhuriyet Konseri ve havai fişek gösterisi başlayacak. 

 

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali karataş
ali karataş - 4 yıl Önce

hiç öyle gururla falan kutlamıyorsunuz! cumhuriyet bayramını haberi yapma nedeninizi size söyleyim; baktınız ki akpnin lale devri bitti ve artık akp çöküş dönemine girdi. yeni dönemde kendinize tutunacak sağlam bir dal arayışı içerisine girdiğiniz için atatürke sarılıyorsunuz. yoksa hakimiyet haber atatürkü hatırlayacak öyle mi! ınanılacak gibi değil.

Söz Bir...
Söz Bir... - 4 yıl Önce

Evet,

SIRADAKİ HABER