‘Hastane yolunda hız limiti uygulamasına geçilsin’

AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Alagöz, Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden yolun tehlike arz ettiğini belirterek, o yolda hız limiti uygulamasına geçilmesi gerektiğini söyledi.

‘Hastane yolunda hız limiti  uygulamasına geçilsin’

M.BURAK YALÇIN

AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Alagöz, Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden yolun tehlike arz ettiğini belirterek, o yolda hız limiti uygulamasına geçilmesi gerektiğini söyledi.

İl Genel Meclisi, Ekim ayı ikinci toplantısı gerçekleştirdi.

Dün Halil İbrahim Kaya başkanlığında yapılan oturum, açılış yoklaması ile başladı.

Toplantıda gündem dışı söz alan AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Alagöz, Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi önündeki ışıkların yeşil yandığında vatandaşların ışıktan geçmek için çok hızlı gittiğini ve bu yolun kazalara davetiye çıkardığını dile getirerek, “Bu yolda hız limiti uygulamasına geçilebilir. Belirli bir hız sınırı konulur, sınırı geçenlere de ceza yazılırsa olası kazaların önüne geçilebilir. Yetkilileri göreve davet ediyorum” diye konuştu.

Çevre ve Sağlık Komisyonu Başkanı Ünal Cevizci de toplantıda ilk yardımın amacıyla ilgili hazırlanan raporu meclisin bilgisine sundu.

Acil Sağlık Hizmetleri Personeli Osman Tök de ilk yardım ile ilgili uygulaması eğitim verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih
Salih - 4 yıl Önce

Hastane yolu hız limitini söyleyeceğinize hastanenin etrafı pislikten tozdan topraktan geçilmiyor bir onla ilgilenseniz.Türkiye de hastane etrafı en kötü hastane çorumun hastanesi.Çimlendirme ağaçlandırma yok.Acilin girişleri otoparkları toz toprak rezalet.Belediye ve vekillerimiz seçilmişler neden ilgilenmiyorlar.Yakışıyor mu sizce???

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Hastanenin içi güzel ama dışı etrafı otoparkları giriş yerleri etrafı acil giriş etrafı rezalet.Ağaçlandırma yeşillendirme yok.otoparklar toz toprak içinde.

Ömer
Ömer - 4 yıl Önce

Hastane yolundaki hız limitinden önce neye benzediği belli olmayan döner kavşağa çözüm bulun, bununla birlikte o yoldaki ışıklara yeşil dalga uygulaması yapın. her ışıkta bekleniyor, insanlar diğer ışığa yetişmek için hız yapıyor. Birde hazır yapmışken üst geçit yapın daha faydalı olur.

SIRADAKİ HABER