Recep Gür’den siyasi partilere ziyaret

Esnaf Odaları Birlik Başkanlığı seçimleri öncesi ÇESOB Başkanlığı’na aday olan Çorum Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür, siyasi partilere nezaket ziyaretinde bulundu.

Recep Gür’den siyasi partilere ziyaret

Mayıs ayında yapılacak olan Esnaf Odaları Birlik Başkanlığı seçimleri öncesi ÇESOB Başkanlığı’na aday olan Çorum Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür, siyasi partilere nezaket ziyaretinde bulundu.

Beraberinde çok sayıda İl ve İlçe Esnaf Odası Başkanlarıyla ziyaretleri gerçekleştiren

Recep Gür, Çorumlu esnaf ve sanatkarlara hizmet için çıktığı bu yolda kendisini Birlik Başkanlığı adaylığına layık gören tüm Oda Başkanlarına teşekkür ederek, seçim sonunda ise kazanan ya da kaybedenin olmayacağını, önemli olanın birlik ve beraberlik olduğunu dile getirdi.

İlk olarak AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’ı ziyaret eden Recep Gür Başkanlığı’nda ki heyet, daha sonra sırasıyla CHP İl Başkanı Ali Rıza Suludere, MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı ve son olarak ise Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Cıdık’ı ziyaret ederek, esnafın içinde bulunduğu sorunları siyasi parti il temsilcilerine aktardılar.

AK Parti İl Başkanlığını ziyarette İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, esnaf odası başkanlarıyla yakından ilgilenirken, esnaf temsilcilerinden oda üyelerinin sorunlarını dinleyerek notlar aldırdı. CHP İl Başkanı Ali Rıza Suludere ise esnafın her gün sayıları çoğalan AVM’ler karşısında yok olmama mücadelesi verdiğini dile getirerek, bu mücadelede her zaman esnafın yanında olacaklarının mesajını verdi. MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras da, Çorumlu esnaf ve sanatkarların sorunlarını bir dosya halinde kendilerine iletmelerini isterken, İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı ise İYİ Parti iktidarı ile esnafın rahat bir nefes alacağını kaydetti. Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Cıdık da, ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayan esnaf ve sanatkarların durumunun içler acısı olduğunu, üreten değil tüketen bir toplum haline geldiğimizi, iktidar olmaları halinde ithalattan çok üretime odaklanacaklarını ifade etti.

Kendilerine yakın ilgi gösteren tüm siyasi parti temsilcilerine teşekkür eden ÇESOB Başkan adayı Recep Gür ise, Birlik Başkanlığına seçilmesi halinde tüm siyasi partilere eşit mesafede olacağını ve her zaman istişareler yaparak Çorumlu esnaf ve sanatkarlara hizmet için hep beraber çalışacaklarını söyledi.

Ziyaretlerde ayrıca yeni seçilen ve güven tazeleyen siyasi parti il başkanları ile esnaf odası başkanları birbirlerine ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER