Simitçi Dünyası Şubesi’ni açtı

Türkiye’de 115, dünyada 125 şubesi bulunan Simitçi Dünyası, Çorum’da 3.şubesini açtı. 

Simitçi Dünyası Şubesi’ni açtı

FATİH BATTAR
Türkiye’de 115, dünyada 125 şubesi bulunan Simitçi Dünyası, Çorum’da 3.şubesini açtı. 

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında hizmete giren Simitçi Dünyası’nın açılışına AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Parti eski Çorum Milletvekili Salim Uslu, Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Cıdık, Simitçi Dünyası Genel Müdürü Levent Yıldırım, Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Mehmet Aurelio, Dünya 2.’si milli güreşçimiz Fatih Erdin ve çok sayıda davetli katıldı.

İşletmeciliğini Hamdi Kartal, Muharrem Ölmez ve Ahmet Akif Çoban’ın yaptığı Simitçi dünyasının açılışında konuşan Simitçi Dünyası Genel Müdürü Levent Yıldırım; “Bugün Türkiye’de 115, dünyada ise 125.şubemizin açılışını gerçekleştiriyoruz. Çorum’da ise 3.şubemizi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm Çorum’a ve Çorum halkına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi
Açılış duası ve kurdele kesiminin ardından protokol üyeleri Simitçi Dünyası’nı gezerek bilgi aldı. Programda açılışa katılan davetlilere çeşitli ikramlar sunuldu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mambo
Mambo - 4 yıl Önce

Ak parti nin simitçi dükkanı hayırlı olsun.

Hakan
Hakan - 4 yıl Önce

Akpliler ile kol kola daha açılmadan bitmiştir benim için. Yorumumu yayınlarsanız sevinirim.

NURİ BAYBARS
NURİ BAYBARS - 4 yıl Önce

BU YORUMLARI BİLMEDEN, ANLAMADAN HİÇ BİR BİLGİ ALT YAPISI OLMADAN YAPANLARI ANLAMIYORUM. AÇILIŞINI BELEDİYE BAŞKANI YAPTIĞI İÇİN HEMEN BİR PARTİYE ANGAJE EDİLEN BİR İŞ YERİ. AÇILIŞI GÖRMEDEN, YUKARIDA Kİ HABERİ DOĞRU DÜRÜST OKUMADAN RESME BAKIP YAPILAN BİR YORUM. AÇILIŞA 2 FARKLI PARTİNİN MİLLETVEKİLLERİ GELDİ. ÜÇ FARKLI PARTİNİN İL VEYA İLÇE BAŞKANI KATILDI. BİZZAT KATILAMAYAN TÜM PARTİLERİN MİLLETVEKİLLERİ VE İL BAŞKANLARI KUTLAMA TELGRAFI GÖNDERDİ. BU MÜESSESE HERHANGİ BİR PARTİYE DEĞİL TÜM ÇORUMLULARA HİZMET İÇİN KURULMUŞ VE ÇORUMDA 3.ŞUBESİNİ AÇMIŞ ÇORUMLULARIN HİZMETİNDEN MEMNUN OLDUĞU BİR KURULUŞTUR. SAHİPLERİ SON DERECE PROFESYONEL İŞ ADAMLARIDIR. BEN KENDİLERİNİN MÜŞTERİSİYİM VE HİZMETLERİNDEN SON DERECE MEMNUNUM. HERKESE AÇIK DÜKKANLARA UĞRAYIN VE DEĞERLENDİRMESİNİ SİZ YAPIN.

ali
ali @NURİ BAYBARS - 4 yıl Önce

insanlar aslında tüm açılışlarda milletvekillerini görmekten bıktı. çünkü milletin vekilliğini yapmak dışında her şeyi yapıyorlar.

SIRADAKİ HABER