Depremzede Haberleri

depremzede haberleri ve güncel depremzede gelişmeleri, depremzede ile ilgili tüm video, depremzede fotoğrafları ve depremzede haberleri Çorum Hakimiyet sitemizde


ULUSAL/BÖLGE

Kendilerini depremzede olarak tanıtıp Adana’dan Bursa’ya gelen karı-koca ve iki şüpheli konuştukları kadınları zorla fuhşa sürükledi.

ULUSAL/BÖLGE

6 Şubat'ta yaşanan depremde enkazdan yaralı olarak çıkarılan ve çocuklarıyla birlikte Aksaray’a yerleşen yaşlı kadın, otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti.

SPOR

Güney Kore’de Masterlar 2023 Dünya Şampiyonasında altın madalya kazanan Çorumlu sporcu Doğan Gür madalyasını depremzedelere armağan etti. 

GÜNCEL

Çorum Valiliği, 6 Şubat Kahramanmaraş depreminden sonra Çorum'a yerleşip deprem bölgesine geri dönmek isteyen depremzedelerle ilgili bir açıklama yayınladı.

GÜNCEL

Afşinli çocuklara bisiklet hediye edildi.

POLİTİKA

AK Parti Çorum Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Oğuzhan Kaya, 14 Mayıs seçimleri öncesinde çalışmaları kapsamında, beraberindeki heyetle İskilipli...

GÜNCEL

6 Şubat Kahramanmaraş depreminden sonra ailesiyle birlikte Çorum'a yerleşen Malatya'lı Süleyman Yeşilkaya, Ulukavak Mahallesi'nde giyim mağazası açtı.

GÜNCEL

Çorum Oto Tamirciler, Makine Yedek Parça Satıcıları, Tornacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından hayırsever esnaf ve vatandaşların katkıları ile temin...

Bayat

Çorum'un Bayat ilçesinde bir kadın çiftçi, traktörünü satarak geliriyle depremzedelere destek oldu.

GÜNCEL

Vali Mustafa Çiftçi, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Çorum’da misafir edilen depremzedelerle iftarda buluştu.

GÜNCEL

Mecitözü’ne bağlı Elmapınar köyü sakinleri depremden etkilenen Afşin’e konteyner yardımında bulundu. 

GÜNCEL

Çorum'da bıçak ustası Abdulsamet Poyraz, İngiliz yapımı yaklaşık 100 yıllık hurda faytonun demir parçalarını kullanarak yaptığı koleksiyonluk 7 bıçağı, gelirinin...