YEDAŞ Haberleri

YEDAŞ haberleri ve güncel YEDAŞ gelişmeleri, YEDAŞ ile ilgili tüm video, YEDAŞ fotoğrafları ve YEDAŞ haberleri Çorum Hakimiyet sitemizde


GÜNCEL

Ramazan Bayramı’nda elektrik tüketimi 2023 yılına göre Türkiye’de yüzde 2,6 oranında azalırken, YEDAŞ’ın hizmet bölgesinde yüzde 7 oranında arttı.

GÜNCEL

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., Çorum’da yaptığı dev yatırım ile enerji altyapısını güçlendirmeye devam ediyor.

GÜNCEL

Çorum Oto Tamirciler, Makine Kurulum ve Onarımcıları, Makine Yedek Parça Satıcıları, Tornacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmettin Uzun, sanayi...

GÜNCEL

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ), müşteri memnuniyetini artırmak ve iletişim stratejisini daha güçlendirmek amacıyla gazeteciler için WhatsApp grubu kurdu.

GÜNCEL

İnönü Caddesi civarında elektrik yapım çalışmalarından dolayı bugün saat 09.00 ile 17.00'e kadar bazı bölgelerde elektrik kesintisi yaşanıyor.

GÜNCEL

YEDAŞ, Çorum Bölge Koordinatörü Bahadır Tanrıverdi, İl Genel Meclis toplantısında meclis üyelerine YEDAŞ çalışmaları ve yatırımları hakkında bilgi verdi.

GÜNCEL

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ), Çorum'da muhtarla bir araya geldi.

GÜNCEL

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.'nden alınan bilgiye göre, Çorum'da yarın iki mahallede tesis çalışma proje çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacağı öğrenildi.