CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Mecitözü ilçesinde düzenlenen istişare toplantısına katılarak, ilçede bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, yaşanan sorunlar ve talepler hakkında bilgi aldı.

Mecitözü’nde ilk olarak CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, CHP İlçe Başkanı Ahmet Bilgin, Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar, CHP İl Genel Meclis Üyesi Özcan Çetin, Çorum Belediye Meclis Üyesi Erkan Özbal, parti yöneticileri; Duran Arslan, Ali Bükücü, Burhan Erdem, İlçe Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları ve mahalle sakinlerinin katılımı ile “halkla buluşma” toplantısı düzenlendi.

İl Başkanı Mehmet Tahtasız, ilçenin sorunlarının takipçisi olduklarını, hep birlikte çözüm için mücadele ettiklerini anlatarak, sorunları ilgili kurumlara, hükümet yetkililerine de ileteceklerini söyledi.
Belediye Başkanı Veli Aylar da yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Konuşmaların ardından ilçenin ve mahallelerin sorunları ele alındı.

Katılımcıların da konuşma yaparak sorunları dile getirdiği toplantı, soru-cevap şeklinde tamamlandı.

İl Başkanı Tahtasız ve beraberindekiler ayrıca Mecitözü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Doğan ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muhammet Öz’ü ziyaret ederek sorunlar ve talepler hakkında istişarelerde bulundu. (Haber Merkezi)