Kavuncu Yokuş’u mat etti

AK Parti’nin Çorum’da 3 milletvekili çıkarmasını ve Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği oy oranını “Deveye diken meselesi” paylaşımıyla eleştiren İP Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş'a AK Parti Milletvekili Erol Kavuncu’dan tokat gibi cevap

Kavuncu Yokuş’u mat etti

EROL TAŞKAN

24 Haziran seçimlerinin ardından, AK Parti’nin Çorum’da 3 milletvekili çıkarmasını ve Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği oy oranını “Deveye diken meselesi” paylaşımıyla eleştiren İP Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, İnsan Hakları Komisyonu Toplantısı’nda gerekli cevabı AK Parti Milletvekili Erol Kavuncu’dan aldı.

Kamu Başdenetçisi Ombudsman Avukat Şeref Malkoç’un sunumunun ardından AK Parti’ye dönük eleştirilerini sıralayan Fahrettin Yokuş’a AK Parti Milletvekilleri tarafından yoğun bir tepki gelirken, en sert tepkiyi Erol Kavuncu gösterdi.

İnsan hakları konusunda ahkam kesen Yokuş’a “Sen terbiyesizsin, ahlaksızsın. Önce sen Çorum halkından özür dile ve ondan sonra insan haklarından bahset diyen Kavuncu, Tokuş’un 24 Haziran seçimlerinden sonra Çorumlular’a hakaret ettiği paylaşımını hatırlatarak, terbiyesiz ifadesine tepki gösteren Yokuş’a gereken cevabı verdi.

Komisyon başkanından söz olarak konuşan Kavuncu, “Bu adam, 24 Haziran seçimlerinde, halkın iradesine ve millete hakaret etmiştir ve bu konuda hakkında suç duyuruları vardır.” diyerek, Yokuş’un Çorumlular’a ettiği hakareti ifade etti.

Kavuncu’nun, konunun hesabının sorulacağını belirtmesi üzerine, kendisinin tehdit edildiğini belirten Yokuş’a cevap yine gecikmedi. Yasal olarak her zeminde bunun hesabının sorulacağını kaydeden Kavuncu, toplantıya katılan herkesten tebrik alırken, Kavuncu’ya daha fazla cevap veremeyen Yokuş suskunluğa büründü.

Susmaktan başka çare bulamayan Fahrettin Yokuş, hatırlanacağı üzere, "ÇORUMLULARA alkış; Nüfusu 528 Bin. İlde 11 İcra dairesi var. Bu dairelerde tam - Tamına 399 bin İCRA DOSYASI bulunuyor . Sizin anlıyacağınız EKONOMİ TIKIRINDA GİDİYOR .! R.T.Erdoğan'a Rekor Düzeyde oy çıkıyor tam %64.5. DEVEYE DİKEN MESELESİ YAZIK BU ÜLKEYE ..!" diyerek paylaşımda bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 10:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cafer acer
Cafer acer - 4 yıl Önce

Kimin yegeni

Cafer acer
Cafer acer - 4 yıl Önce

Kimin yegeni gurur verici

Hüseyin Yakut
Hüseyin Yakut - 4 yıl Önce

Teşekkür ederiz Erol Bey Cenabı Hak hizmetlerimizden razı olsun

Makbergülü CİNBAR
Makbergülü CİNBAR - 4 yıl Önce

Yokuş bundan böyle yokuşa sarmıştır.İşi zor.Tıhniyeti bozuk ayna da kendisine çok bakmış belli.Bu firasetli millet senin de hesabını görecek.Bir erkek adam,adam olsa bir kadın peşinden gitmez..Millet Meclisinin açılışı mübarek olsun.Hayırlara vesile olsun.Tüm insanlık kucaklansın.Bu mana da Erol hocamı ve tüm Ak Parti millet vekillerinin çalışmalarına Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum.Bir Çorumlu olarak her daim arkasındayız.Onlar dik durdukça bizlerin duası daha canlı daha içten oluşuyor.Selamlar iletiyorum..

Miyase gökce
Miyase gökce - 4 yıl Önce

Gururumuzsun abicim

Mutu fırat
Mutu fırat - 4 yıl Önce

Tebrik ediyorum sayın vekilimiz Erol Kavuncu ağabeyimi hakkın ve hakikatin savunucusu olduğu icin

Mutu FIRAT !
Mutu FIRAT ! @Mutu fırat - 3 yıl Önce

Yok Artık ? Bu kadarına da pes...

Nurel Leblebici ÖNER
Nurel Leblebici ÖNER - 4 yıl Önce

Gerçekten Çorum'dan 3 milletvekili mi çıktı AKPye ,çok yazık olmuş. Ben Çorum halkını demokratik, laik, insan haklarına saygılı insanlar olarak bilirdim. Demek ki neymiş, yanlış biliyormuşum, Yazıklar olsun.

Çorumlu
Çorumlu - 4 yıl Önce

Makbergülü seninannende eli öpülesi bir kadın bunu hiç unutma


SIRADAKİ HABER