'Forvet transferimiz yüzde 99 bitti'

Çorum FK taraftarlarının yoğun transfer soruları üzerine sosyal medya hesabından bir açıklamaya yapan Çorum FK Başkanı Fatih Özcan, forvet transferinin yüzde 99 bittiğini, son kenar ve orta saha için de resmi tekliflerin yapıldığını açıkladı.

'Forvet transferimiz yüzde 99 bitti'

HALİL ÖZTÜRK

Çorum FK taraftarlarının yoğun transfer soruları üzerine sosyal medya hesabından bir açıklamaya yapan Çorum FK Başkanı Fatih Özcan, forvet transferinin yüzde 99 bittiğini, son kenar ve orta saha için de resmi tekliflerin yapıldığını açıkladı.

Özcan; "Sevgili Çorum FK taraftarları şahsıma yoğun bir şekilde mesaj atarak transferlerimizi sormanızı anlıyorum. Bu kadar ateşli olmanızdan da son derece mutluyum. Merakınızı gidermek ve sizlerin bu ilgisine kayıtsız kalmamak adına kısa bir bilgilendirme yapmak istedim. Forvet transferimiz %99 bitti. Sol kenar ve orta saha için düşündüğümüz futbolculara da resmi teklifimizi yaptık. Acele hareket etmiyor, en iyileri olsun diye tüm gayretimizle çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seyite Cevap
Seyite Cevap - 1 ay Önce

Hayırdır Seyit bey sen mi Başkan olucan ya da daha iyi yapacak bildiğin var mı?

Seyit
Seyit - 1 ay Önce

Başkan, bu yıl inşAllah şampiyon oluruz ve inanıyoruz.. olamasak bırak git bir daha başkanlığın çekilmez inanmaz kimse artık tekrar başarı sözlerinize dilerim bu yıl oluruz ..Başarılar..

AKİL
AKİL - 1 ay Önce

Başkan bey elindeki gol kralı olmuş adamı satıyorsun şampiyon olacam diyorsun bu nasıl anlayış görüş anlamadık ve forvet alıyorum yüzde doksandokuz bitti diyorsun,takımımızın iyi olması adına yazıyoruz bunları kimsenin kimsenin yerinde gözü falan da yok biz taraftarız düşünürüz, yazarız,söyleriz…Ama 2 yıldır şampiyon yapacam diyen ve bu yılda 4. Yılı tekrar aynı şampiyon yapacam diyorsa yapamıyorsa kendini bilen ,kendine saygısı olan kişi kim olursa olsun bırakmalı biz bunu anlatmaya çalışıyoruz…Ha gönülden şampiyon olmasını da istiyoruz ÇORUMUMUN onu da bilin.

Murat
Murat @AKİL - 1 ay Önce

akil bey Sinan daha 5 maç varken gitmeye karar vermiş veda eder gibi bir konuşma yaptı.O KONUŞMADAN SONRA SADECE 1 GOL ATTI oda Çorumspor'un iddiası bitince ,Böyle para için oynayan fitbolcu gol kralı olsa ne yazar,madem paranını aldın gideceksende son maça kadar alnının terini akıtacaksın vesselam.

Nihat Baysu ve evlatları
Nihat Baysu ve evlatları - 4 hafta Önce

100 tanede oyuncu alsanız bu takım bizim takımımız DEĞİL sonradan belediye tarafından kurulmuş şu anda ise FATİH Özcan isimli kişinin kendi satın aldığı şahsi takımı nerede o eski amatörden düşürülen yok edilen takımımız işte o takım halkımızın çorumumuzun takımıydı hep beraber üzülür hep beraber sevinirdik çünkü tüm şehrimize malolmuştu şimdi ise tek bir şahısa o ne derse o ve kendi egosu kendi kararlarıyla İLE kullanılan bir takım olmuş maalesef şehiri insanları uzak tutan bir anlayış oluşturulmuş o eski çorumsporumuz duygusunu zaten veremez veremiyorda köklerimizden gelen kurulan bir takımdan ziyade şahsın takımı olmuştur işte bu bu bizi üzüyor o güzel çorumumuzun kökleriyle kurulan takımımız duygusu maalesef oluşturulmadı…

SIRADAKİ HABER