Hüseyin Er, İtalya’da milli formayı giyecek

Çorum Belediyesi Gençlikspor Bocce takımı sporcusu Hüseyin Er 30 Kasım ile 2 Aralık tarihleri arasında İtalya’da yapılacak olan Uluslararası turnuvada milli formayı giyecek.

Hüseyin Er, İtalya’da milli formayı giyecek

HALİL ÖZTÜRK
Çorum Belediyesi Gençlikspor’dan bir milli başarı daha. Kulüp Bocce takımı oyuncusu Hüseyin Er İtalya’da milli formayı giyecek.
Bocce Bowling ve Dart Federasyonu faaliyet programında yer alan Uluslararası Bocce (Raffa) turnuvası 30 Kasım ile 2 Aralık tarihleri arasında İtalya’nın Campobossa şehrinde yapılacak. Bu turnuvada mücadele edecek milli takımda Çorum Belediyesi Gençlikspor Bocce takımından Hüseyin Er de milli formayı giyecek.


Çorum Belediyesi Gençlikspor Bocce Antrenörü Hakan Çıtak yaptıkları çalışmalar sonunda kazanılan Türkiye derecelerinin sonunda gelen milli takım başarısının çok önemli olduğunu söyledi. Yaptıkları çalışmanın karşılığını almak ve diğer sporculara örnek olması adına Hüseyin Er’in bu başarının çok anlamlı olduğunu belirten Çıtak sporcusunun İtalya’da da Çorum’u ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine olan inancını dile getirdi. Çıtak ayrıca kendilerinin çalışmalarına her türlü desteği veren Kulüp Başkan ve Yönetim Kuruluna katkılarından dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER