İsa Arslan turnuvası

Hasanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sınıflar arası futbol turnuvasına bu yıl geçtiğimiz yaz aylarında kaybettiğimiz genç öğretmen İsa Arslan ismi verildi.

İsa Arslan turnuvası

Hasanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde geleneksel olarak düzenlenen sınıflar arası halı saha futbol turnuvası başladı. Bu yıl turnuvaya geçen yaz aylarında genç yaşta hayatını kaybeden okulun Beden Eğitimi Öğretmeni İsa Arslan adı verildi.
Turnuvanın açılış törenine Okul İdarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar. Töreninin onur konuğu ise İsa Arslan’ın eşi Beden Eğitimi Öğretmeni Canan Canset Arslan oldu. Açılış töreni sahaya kurulan sinevizyonda İsa Arslan’ın çalışmalarını gösteren faaliyetleri okulun Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Oğuzhan Beşikci’nin hazırladığı güzel konuşma eşliğinde izlendi.
Oldukça duygusal anların yaşandığı bu konuşma ve sinevizyon gösterisinin ardından turnuvanın ilk maçına geçildi. Turnuvannın başlama düdüğünü eşi Canan Canset Arslan tarafından çalındı.Ardından da turnuvada heyecan başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER