Tül hesaplan kazanmak üzerine

Çorum Belediyespor pazar günü oynayacağı zorlu Elazız Belediyespor maçının hazırlıklarını dün yaptığı taktik çalışma ile sürdürdü. Kırmızı Siyahlı takımda tüm hesaplar galibiyet üzerine yapılıyor.

Tül hesaplan kazanmak üzerine

Çorum Belediyespor pazar günü Elaziz Belediyespor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını dün yaptığı taktik çalışma ile sürdürdü. Teknik Direktör Cüneyt Biçer yönetiminde Nazmi Avluca sahasında yapılan çalışmaya hafif sakatlıkları bulunan Akın ve Salim dışında tüm futbolcular katıldılar.

Isınma hareketleri ile başlayan antrenman daha sonra uzun topla akın yönü değiştirme çalıştıran Teknik Heyet daha sonra takımı üçe bölerek yarı sahada dönüşümlü olarak taktik çalışma yaptı. Bu çalışma sırasında savunma orta saha ve hücum oyuncularına rakibe baskı kurmak ve boş alan bırakmamak üzerinde duran Teknik Direktör Cüneyt Biçer uyarılarına dünki çalışma sırasında da sürdürdü.

Kırmızı Siyahlı takımın dünki antrenmanda Başkan Ömer Balaban yine yalnız bırakmadı. Futbol Şube Sonumlusu Mustafa Altunkaya ve Genel Kaptan Kenan Aşkan ile birlikte antrenmanı izleyen Başkan Balaban takıma moral verdi.
Kırmızı Siyahlı takım Elazız maçının hazırlıklarını bugün tamamlayacak ve gecede Elazığ’a hareket edecek.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER