‘Ya bu takımın altında kalacağım, ya o kupayı bu şehre getireceğim’

Çorum FK Başkanı Fatih Özcan bu sezon tüm her şeyi geri plana ittiğini tek hedefinin şampiyon olarak üst lige çıkmak istediğini belirterek ‘Ya bu takımın altında kalacağım ya o kupayı bu şehre getireceğim’ dedi.

‘Ya bu takımın altında kalacağım,  ya o kupayı bu şehre getireceğim’

HALİL ÖZTÜRK
Çorum FK Başkanı Fatih Özcan bu sezon tüm her şeyi geri plana ittiğini tek hedefinin şampiyon olarak üst lige çıkmak istediğini belirterek ‘Ya bu takımın altında kalacağım ya o kupayı bu şehre getireceğim’ dedi.

Başkan Özcan, bu şehrin bu kulübün ve bu tesislerin yerinin kesinlikle 2. lig olmadığını acilen üst liglere çıkmak zorunda olduklarını belirterek ‘Benim bu sezon tek hedefim ve tek odaklandığım nokta şampiyonluk. Play-off falan demiyorum direk şampiyon olarak 1. lige çıkmak istiyorum. Bunun için gerek ailemden gerek işimden gerekse özel yaşantımdan hepsinden fedakarlık yapacağım. Gecem gündüzüm hepsi Çorum FK için çalışmakla geçiriyorum. Bu sezon ya bu takımın altınca kalacağım ya o kupayı bu şehre getireceğim. O yüzden bu sene çok farklı bir Fatih Özcan göreceksiniz. Gerektiği zaman gerekti yerde gereken adımları atacağım gerektiğinde hesap soracağım. Bu sezon babamı bile tanımayacağım herkesten görevini ve sorumluluğunu tam olarak yerine getirmesini isteyeceğim. Aytek hocamızla görüşmemizde de söyledim. Mermi gibi bir takım istiyorum ve kesinlikle mazeret istemiyorum. Biten sezonda canım çok yandı bu sezon hep isteyen ve bunun içinde tepki gösteren mağlubiyeti kabullanmeyen bir takım oluşturmak istiyoruz." dedi

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 19:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih
Salih - 3 gün Önce

Başkan dediğin böyle olur.Çoruma gelmiş geçmiş en büyük Başkan.Yanındayız başkanım.Hedef ŞAMPİYONLUK.Yolunuz yolumuz açık olsun İnşAllah.

Aliçoya cevap
Aliçoya cevap - 3 gün Önce

Hayırdır kardeş sen mi yapacaksın başkanlığı.Talip misin???

Ahmet
Ahmet - 3 gün Önce

Ya adam geldiğinden beri kendini parçalıyor. Cebinden 1 kuruş çıkmamış avm den bir forma almamış ahkam kesiyor... Uzayan kol bizden olsun bırakalım bi adamı bir üst lige zaten çıktı adam bir daha çıkayım diyor... Başkan elimizden geldiğince arkandayız.

Aliço
Aliço - 3 gün Önce

YİNE FELSEFE YAPMIŞIN FATİH ÖZCAN,ARTIK YEMİYORUZ HER YIL AYNI LAFLAR YÜRÜ GİT YA İNSNDIRICILIĞINI KAYBETTİN ARTIK…

efsane19
efsane19 @Aliço - 3 gün Önce

asıl sen bi yürü git cebinden 1 lira para çıkmamıştır boş beleş konuşuyon

Aliço
Aliço - 3 gün Önce

arkadaşlar biz FATİH Özcan’ın şahsıyla ilgili yazmıyoruz bizi de ilgilendirmez,biz yaptığı yanlışları ve takımımızı istenilen seviyeye getirmemesini yazıyoruz o kadar paralar döküldü SPONSORLARDAN,Reklam gelirleri,BELEDİYEDEN İŞ İNSANLARINDAN gelen trilyonlar harcan para boşa gitti hep çünkü almış yanına bir OĞUZHAN denilen şahsı futbolcusundan bir hayır görmedik ki menejerliğinden hayır görelim bütün kararları ikisi veriyor ikisi bozuyor ŞAMPİYONLUK sözü veriyor her demecinde hani nerde,her şey ili kişinin dudağı arasın da takım BİLE olamadık, klüp olamadık, anladık ki boşa giden paralar var demeli iyi yönetilemiyor işte üzüntümüz bu,masal dinlemek istemiyoruz aynı şeyler duymak istemiyoruz onun için inandırıcı gelmiyor artık FATİH bey durum bu…

Bozkurt
Bozkurt - 3 gün Önce

Rehberlerin KURU SIKI SN BAŞKAN,onlarla yola yürüyorsun yine belli oldu boş geçen bir yıl olacağı net yine …

SIRADAKİ HABER