Yeni Çorumspor'a Federasyon tarafından resmi onay

Çorum Belediyespor’un isminin Yeni Çorumspor olarak değiştirildiği resmi kararı kulübe ulaştı. Federasyon’dan gönderilen yazıda kulübün amatör profesyonel tüm faaliyetleri Yeni Çorumspor kulübüne devredildiği belirtildi. Ayrıca Federasyon resmi sitesinde de isim ve logo değişikliği yapılarak yeni isim ve logo kullanılmaya başlandı.

Yeni Çorumspor'a Federasyon tarafından resmi onay

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor resmileşti. Çorum Belediyespor isminin Yeni Çorumspor olarak değiştirilmesi kararı Futbol Federasyonu tarafından kulübe resmi yazı ile bildirildi. Federasyonun internet sitesinde de kulüp ismi ve logosu güncellenerek yayınlandı.
Geçtiğimiz hafta içinde Başkan Fatih Özcan kulübün isminin Yeni Çorumspor olduğunu açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından yaşanan süreçte Federasyon sitesinde  eski ismin kullanılması ve itiraz edildiği açıklamaları üzerine akıllarda soru işareti oluşmuştu.
Dün sabah saatlerinde Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan sosyal medya hebasından Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Kadir Kardaş imzalı resmi yazılı yayınladı ve isim değişikliğinin onaylandığını ‘YORUMSUZ’ ibaresi ile paylaştı. Aynı saatlerde Futbol Federasyonu resmi sitesinde de Çorum Belediyespor isminin yerine ikinci yarı maçlarında kulüp bilgileri sayfasında Yeni Çorumspor ismi ve logosu kullanılmaya başladı.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 09:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alim
Alim - 2 yıl Önce

Ne oldu şimdi şampiyon mu olduk çok kötü isim oldu YENİ KELİMESİYLE

SIRADAKİ HABER