Çorum Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Atatürkçü Düşünce Derneği Çorum Şubesi’ni ziyaret ederek, Dernek Başkanı Uğur Demirer ve Yönetim Kurulu üyeleri ile sohbet etti.

31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Aşgın’ın bu seferki durağı, ADD Çorum Şubesi oldu.

Beraberinde, AK Parti İl Başkanı Av. Murat Günay, MHP Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kurtbaş, Belediye Başkan Yardımcıları Lemzi Çöplü, Zübeyir Tuncel ve bazı partililerle birlikte Atatürkçü Düşünce Derneği Çorum Şubesi’ni ziyaret eden Başkan Aşgın, tüm sivil toplum kuruluşlarına imkanlar ölçüsünde ve ellerinden geldiğince destek olmaya çalıştıklarını ve ADD’nin de herhangi bir önerisi, talebi olursa gereken duyarlılığı göstereceğini belirterek, Çorum’u bir bütün olarak görmeye, şehrin tamamına hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

Aşgın, ADD yönetimi ve üyeleri ile bir süre sohbet ederek belediye çalışmalarını değerlendirdi, geleceğe yönelik bazı projelerini paylaştı.

Atatürkçü Düşünce Derneği gibi sivil toplum kuruluşlarının öneminden bahseden Aşgın, Dernek Başkanı Uğur Demirer ve yönetimine teşekkür ederek başarılar diledi.

Çorum'da ceviz üreticileri zirai dondan tedirgin Çorum'da ceviz üreticileri zirai dondan tedirgin

ADD Şube Başkanı Uğur Demirer de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yakın ve sıcak ilgisi nedeniyle Aşgın’a teşekkür etti, başarılar diledi. 

Editör: Çorum Hakimiyet