Çorum'un Osmancık ilçesinde  'çeltik üretiminin yaygınlaştırılması ve geliştirilmesi” projesi kapsamında 18 ton çeltik tohumu dağıtıldı.

890 BİN TL'LİK PROJE

Toplam maliyeti 890 bin  olan ve yüzde 50'si Tarım ve Orman Bakanlığı katkıları ile hazırlanan proje kapsamında üreticilere çeltik tohumu dağıtım töreni gerçekleştirildi. 

Çorum, Türkiye’nin gündeminde Çorum, Türkiye’nin gündeminde

Osmancık İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen törene Vali Yardımcısı Muhammet Gürbüz, Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay,  Çorum İl Tarım ve Orman Müdürü Hayrullah Göktekin ve üreticiler katıldı.

Bir 11 kişi ve yazı görseli olabilirBir 8 kişi ve şunu diyen bir yazı 'CELTIK ToHOmO DAGITIM PROGRAMINA HOŞGELDİNİZ #KadimŞehirOsmancık ክልረ T.C. OSMANCIKKAYMAKAM LÇETARIMVEORMANMUDI ANLIĞI ÜĞÜ I 0 MEMLXXXvI is ÇELT សន្ស' görseli olabilirBir 8 kişi ve şunu diyen bir yazı 'CELTIK TOHOMU #KadimŞehirOsmancik HOSGELD Şehir Osmancık #Kadim MHURI RMAA BAKA & ٢۰ T.C. OSMANCIK OSMANCIKKAYMAKAMLIĞI İLCETARIMV LCETARIMVEORMANMÜDÜRLU TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜ ម IUONDER INMONDERCL CL Luê. 900226 ISKENDERCL CL KELTIk RATIKTOHUMLUĞU SERTİFİKALI TOHUMLUĞU 떡뭐니가 뉴 심는 た200g) 200gr|' görseli olabilirBir 6 kişi ve şunu diyen bir yazı 'ጥ ICVENDE ICVENDER CL ISKENDER CL SERTİFİKALI TOHUMLUĞU ÇELTİK' görseli olabilir