Halk otobüsünde vatandaşla yolculuk

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, otobüsle yolculuk yapıp, vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi. 

Halk otobüsünde  vatandaşla yolculuk

Belediye Başkanı Zeki Gül, geçtiğimiz hafta içerisinde seferlerine başlayan yeni belediye otobüslerini inceledi. 


Beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Özel Kalem Müdürü İrfan Yiğit ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Lütfullah Şirin ile birlikte Binevler hattı otobüsüne binen Belediye Başkanı Zeki Gül, vatandaşlarla sohbet etti. 


Belediye Basın Birim’nden yapılan açıklamaya göre, ihalesi geçtiğimiz aylarda yapılan ve geçtiğimiz hafta pazartesi günü ilk seferlerine başlayan yeni halk otobüslerini inceleyen Belediye Başkanı Zeki Gül vatandaşlardan gelen şikayetleri de değerlendirdi. Vatandaşlardan gelen şikayetleri Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Lütfullah Şirin'e iletti. Vatandaşlardan gelen teşekkürlere de bizzat karşılık veren Başkan Gül, amaçlarının Çorumlu vatandaşların en sağlıklı şekilde ulaşım yapması olduğunu belirtti.


Ulaşım konusunda vatandaşlara karşı gösterilecek ilgi ve alâkanın bizzat takipçisi olacaklarını belirten Başkan Gül, tespit edilen şikayetlerde ise gerekenin yapılacağının mesajını verdi.  (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2018, 17:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
çorumlu
çorumlu - 5 yıl Önce

hoca bu zamana kadar .Hiç vitrinde değildiniz sanırım reisliği istiyorsunuz.Ama zor ya oranın sahibi belli fazla yorma hoca

SIRADAKİ HABER