OKA Haberleri

OKA haberleri ve güncel OKA gelişmeleri, OKA ile ilgili tüm video, OKA fotoğrafları ve OKA haberleri Çorum Hakimiyet sitemizde


GÜNCEL

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Genel Sekreter V. Mehlika Dicle, “OKA, bugüne kadar yaklaşık bin 200 projeyle 7,2 milyar liralık...

GÜNCEL

 Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nda yönetim kurulu başkanlığı Amasya’dan Çorum’a geçti. 

GÜNCEL

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Genel Sekreterlik görevine Tokat Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Mehlika Dicle atandı.

GÜNCEL

Boğazkale Kaymakamlığı ile Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Başkanlığı arasında ‘Hitit Köyü Binası Restore Çalışması’ projesi kapsamında işbirliği protokolü imzalandı.

GÜNCEL

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Ağustos Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Amasya Valisi Yılmaz Doruk başkanlığında, Çorum Valiliği Toplantı Salonu'nda yapıldı. 

GÜNCEL

OKA toplantısında TR83 Bölgesi’nde yer alan Çorum, Amasya, Tokat ve Samsun illerinin turizm ve sanayi projeleri konuşuldu.

GÜNCEL

Çorum’un pilav markası Pilavistan, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı(OKA)na sunduğu proje ile Türkiye’ye açılmayı hedefliyor.

GÜNCEL

OKA ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan sözleşme ile  Çorum Mesleki İnovasyon Merkezi (ÇOMİM) ve Öğütme Teknolojileri Eğitim Merkezi projesine...