Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Belediye Başkan Adayı Mimar H. Levent Çöphüseyinoğlu, meslek örgütü ziyaretlerine Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek devam etti.

Çöphüseyinoğlu beraberinde Milletvekili Mehmet Tahtasız, İl Başkanı Av. Dinçer Solmaz, İl Genel ve Belediye Meclis üyesi adayları ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıcal’ı makamında ziyaret ederek, Çorum iş dünyasının yerel yönetimlerden beklentilerini ve sorunlarını dinledi.

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıcal tarafından karşılanan CHP Belediye Başkan Adayı Mimar H. Levent Çöphüseyinoğlu ve beraberindekiler, Başaranhıncal’dan şehrin ekonomisine ve istihdamına katkı sunan işletmelerin son durumları hakkında bilgi aldılar.

Ziyarette TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal’a yerel yönetimlerden beklentilerini soran Çöphüseyinoğlu, Belediye Başkanı seçilmesi halinde Çorum’u hep birlikte yöneteceklerini belirterek, ayrıca 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için destek istedi.

Aşgın'dan CHP'ye sürpriz Aşgın'dan CHP'ye sürpriz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıcal ise, Çöphüseyinoğlu ve beraberindekilere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, CHP adayına çıktığı hizmet yarışında başarılar diledi. 

Editör: Çorum Hakimiyet