Türk Eğitim-Sen üyeleri kaynaşma yemeğinde buluştu

Türk Eğitim-Sen Kargı İlçe Temsilciliği tarafından kaynaşma yemeği düzenlendi. Yemeğe Çorum Şube Başkanı Selim Aydında katıldı.

Türk Eğitim-Sen üyeleri kaynaşma yemeğinde buluştu

Türk Eğitim-Sen Kargı İlçe Temsilciliği tarafından kaynaşma yemeği düzenlendi. Yemeğe Çorum Şube Başkanı Selim Aydın’da katıldı.

Düzenlene yemek için Kargı’ya gelen Türk Eğitim-Sen Çorum Şube Başkanı Selim Aydın, beraberinde Kargı Temsilcisi İlker Namlı, Çorum Şube Başkan Yardımcısı Abdullah Güdek ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kargı Kaymakamı Emre Çifci’yi makamında ziyaret etti. Kaymakam Çifci ile eğitim ile ilgili bir süre sohbet eden Selim Aydın daha sonra okulları ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi. Aydın daha sonra düzenlenen kaynaşma yemeği programına katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Türk Eğitim-Sen Çorum Şube Başkanı Selim Aydın, Türk Eğitim-Sen’in büyük bir aile olduğunu belirterek, "Türk Eğitim-Sen Kargı’da her geçen gün güçlenmektedir. Geleceğine sahip çıkan, haklı mücadelemize destek veren, ailemize katılan yeni arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Biz büyük bir aileyiz’’ diye konuştu.

Selim Aydın yemeğin ardından üyelerle sohbet ederek sendika çalışmaları hakkında üyelere bilgi verip görüş alışverişinde bulundu.

(İHA)

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2018, 14:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER