Önceki gün istifa eden Memleket Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı Tarık Aktaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gelecek Partisine geçtiler.

Gelecek Partisi’ne katılım nedeniyle parti binasında bir program düzenlendi. Programda konuşan Gelecek Partisi İl Başkan Yardımcısı Mustafa Akdağ, “Hep söylemiştik yine söylüyoruz. Bizim kapımız herkese sonuna kadar açık, partimize ilgi duydukları gönül verdikleri için aramıza katılan arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyor ve kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. 

Ardından söz alan Belediye Başkan Adayı İsmail Barış Coşgunsu ise, “Üç yıldır Gelecek Partisi İl Başkanlığı görevini yürüttüm, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkan adayı oldum” şeklinde belirtti. 

Çorum turist akınına uğradı! Çorum turist akınına uğradı!

Konuşmaların ardından düzenlenen yeni üyelere rozet takma programında, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Akdağ, Belediye Başkan Adayı İsmail Barış Coşgunsu  ve Kadın Kolları Başkanı Selma Bayraktar’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Necdet Marım, Serkan Boran, Nahide Toktaş, Hülya Kaşıkçı ve Gökşin Kaşıkçı da hazır bulundu.

Editör: Çorum Hakimiyet