Kahramanlara Oğuzlar cevizi

AK Parti Oğuzlar İlçe Teşkilatı, Afrinde devam eden Zeytin Dalı Harekatına destek amacıyla dikkat çeken bir çalışmaya imza attı.

Kahramanlara Oğuzlar cevizi

RECEP MEBET
AK Parti Oğuzlar İlçe Teşkilatı, Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacıyla dikkat çeken bir çalışmaya imza attı.
Geçtiğimiz günlerde beraberindeki heyetle Kilis’e giden AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’ın önerisi üzerine kolları sıvayan İlçe Teşkilatı yönetimi, kahraman Mehmetçiklere ikram edilmek üzere 15 bin paket ceviz hazırladı.
Vatandaşların desteğiyle gerçekleştirilen çalışma ile ilgili bilgi veren AK Parti Oğuzlar İlçe Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, “Bu vatan için canlarını hiçe sayan Afrin yiğitlerimize üç ton Oğuzlar77 cevizi göndereceğiz” dedi.
İlçe halkının katkılarıyla rekor bir bağışa ulaşan hazırlıkların tamamlanmak üzere olduğunu anlatan Ekmekçi, “Oğuzlar halkının seferber olduğu bu anlamlı organizasyonla kahraman Mehmetçiklerimiz’in ve milli mücadelemizin yanında olduğumuzu göstermek istedik” diye konuştu.
Ekmekçi, hazırlanan ceviz paketlerinin ilerleyen günlerde Mehmetçik’e teslim edilmek üzere bölgeye gönderileceğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerim KOÇYİĞİT
Kerim KOÇYİĞİT - 5 yıl Önce

Eger bu organizasyonu ak parti ilçe teşkilâtı yaptıysa onlara teşekkür ediyorum. Bunu bütün oğuzlar halkı yaptiysa bütün teşkilatların biaraya gelip birlikte hareket etmeleri daha anlamlı olurdu diye düşünüyorum. Herşey Türkiye için

Nihal kizir çopur
Nihal kizir çopur - 5 yıl Önce

Böyle milli bir görevi siyaset için kullananlara yazıklar olsun. bu yardım AKP illerin değil tüm Oğuzlar halkının yardımıdır

İbrahim Boztepe
İbrahim Boztepe - 5 yıl Önce

Bütün emeği geçenlerden Allah razı olsun

Bekir Basmacı
Bekir Basmacı - 5 yıl Önce

Oğuzlar'ımız birlik ve bütünlük içinde cevizler toplanıp Afrin için mücadele eden yiğitlerimize gönderilmiş. Emeği geçenden Allah razı olsun. Bu yardım ve desteği siyasete alet etmek ilçemize yapılan hainliktir. Çünkü o cevizleri verenlerin içinde her siyasi kanattan insanlar var, bir siyasi oluşuma yüklemek ilçemize yakışmayan bir davranıştır. Bu sayfada siyaset yapmıyorduk ama halkımızın kandırılmasına sadece belli bir kesimin yardım etmiş gibi gösterilmesine müsaade edemeyiz. Kimse, hiçbir siyasi oluşum Oğuzlar'dan büyük değildir. Bu yardım olayının siyasetten çekilip hak ettiği tüm halkımıza maal edilmesi yapılan yanlışın düzeltilmesi tek temennimizdir. Saygılarımızla

Bozkurt
Bozkurt - 5 yıl Önce

Ak parti ilçe teşkilatını kutluyorum. Ancak afrıne mhp başkanını süs olsun diyemi götürdü

SIRADAKİ HABER