Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Belediye Başkan Adayı Mimar H. Levent Çöphüseyinoğlu, Cumartesi Pazarı’nı gezerek, pazarcı esnafı ve pazara alışveriş için gelen vatandaşlarla sohbet etti.

Pazarcı esnafına hayırlı işler ve bol kazançlar dileyen CHP Belediye Başkan Adayı Çöphüseyinoğlu, soğuk kış günlerinde pazarda ürünlerini satmaya çalışan pazarcı esnafının zor şartlar altında esnaflık yapmaya çalıştıklarını söyledi.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimleri kazanmaları halinde ilk icraatlarından birisinin Cumartesi Pazarı’nın üzerini kapatmak olacağının sözünü veren Çöphüseyinoğlu, ayrıca pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbetinde yerel yönetimlerden beklentilerini dinleyerek, gerekli notlarını aldı.

Şahiner'e destek için İYİ Parti'ye üye oldular Şahiner'e destek için İYİ Parti'ye üye oldular

Esnaf ve vatandaşlardan destek isteyen Çöphüseyinoğlu, Çorum’u 30 yıl aradan sonra halkçı belediye ile buluşturacaklarını kaydetti.

Çöphüseyinoğlu’na pazar ziyaretinde Milletvekili Mehmet Tahtasız, İl Başkanı Av. Dinçer Solmaz, Merkez İlçe Başkanı Av. Utku Ulaş Taşar, CHP Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Tuncay Yılmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, Belediye Meclis üyeleri, İl ve Merkez İlçe yöneticileri, önceki dönem İl ve Merkez İlçe Başkan ve yöneticileri, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri ile çok sayıda partili eşlik etti. (Haber Merkezi)

Editör: Çorum Hakimiyet