‘Çorum’u Türkiye’nin lider illerinden  birisi haline getirmek için çalışacağım' ‘Çorum’u Türkiye’nin lider illerinden  birisi haline getirmek için çalışacağım'

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Milletvekili Adayı Bekir Özsaçmacı, parti yöneticileri ile birlikte Alaca ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.

Alaca İlçe Teşkilatı'nı ziyaret ederek İlçe Başkanı Hilmi Akça ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet eden Özsaçmacı, seçim çalışmalarını değerlendirdi.

İlçe esnafını ziyaret edip sorun ve talepler hakkında bilgi alan Özsaçmacı, iktidara geldiklerinde esnafı rahatlatacak, yüzünü güldürecek ve ayakta kalmalarını sağlayacak bir dizi tedbir alacaklarını vurgulayarak, Millet İttifakı'nın iktidara gelmesi ve sandığa sahip çıkılması için destek istedi.

Özsaçmacı, Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve Millet İttifakı bileşenlerinin parlamentodaki çalışmaları ile sorunları çok kolay bir şekilde çözebileceklerine inandığını dile getirdi.

Özsaçmacı'ya Alaca ziyaretinde; İYİ Parti İlçe Başkanı Hilmi Akça, Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, Demokrat Parti Alaca İlçe Başkanı İsmail Gençkurt, İYİ Parti İl-İlçe yöneticileri ile bazı parti temsilcileri de eşlik etti.     (Haber Merkezi)