Belediye, ulu çınarların her zaman yanında

Çorum Belediyesi Yaşlı Bakım ve Ev Temizliği hizmetleri ile yaşlıların bakım ve ev temizliklerini yapmaya devam ediyor.

Belediye, ulu çınarların her zaman yanında

Çorum Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında Yaşlı Bakım ve Ev Temizliği hizmetleri ile yaşlıların bakım ve ev temizliklerini yapmaya devam ediyor.

14 kişiden oluşan 7 ekiple günde 14 evin temizliğinin yapıldığını belirten Belediye Başkanı Zeki Gül, ulu çınarları mutlu etmenin ve onların hayır dualarını almalarının kendileri için çok önemli olduğunu ifade etti.

Başkan Gül konu hakkında yaptığı açıklamada, “Sosyal belediyecilik çalışmalarımızın önemli adımlarından birisi olan evde temizlik hizmeti ile ulu çınarlarımızın evini temizliyoruz. Toplumun temel taşları olan yaşlılara belediyenin sıcak yüzünü göstermeye çalışıyoruz. Ayda ortalama 300 evin temizliğini yapıyoruz. Yaşlılarımızı ziyaret edip onların hayır dualarını alıyoruz. Bunun yanı sıra uzun süredir devam eden evde temizlik hizmetlerinin yanında varsa yemek ihtiyaçlarını yardımcı oluyoruz. Yaşlılarımızın evlerinde cam temizliği, halı ve koltukların temizliği, mutfak temizlikleri yapılıyor. Yani bir evin ihtiyacı olan tüm genel temizliği yapıyoruz” dedi.

Çorum Belediyesi tarafından uygulanan temizlik hizmetlerinden oldukça memnun olduğunu dile getiren Sıdıka Çınar ise verilen bakım ve temizlik hizmetleriyle ilgili “Belediye Başkanı Zeki Gül’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah devletimizden, belediyemizden razı olsun. Bize çok saygı gösteriyorlar. Başkanımıza, belediyemiz yetkililerine çok teşekkür ediyorum” şeklinde kaydetti.

Çorum Belediyesi’nden evde bakım hizmeti alan Nadire Aras da rahatsızlığı nedeniyle temizlik yapamadığını Çorum Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin gelerek evinin tüm temizlik ihtiyacını giderdiğini belirterek, Belediye yetkilerine teşekkür etti

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER