Çorum'da Arçelik Servisleri

Teknik servis hizmetlerini kaliteli ve güvenilir ekipler aracılığı ile sunmak için yayın hayatına başlayan teknicservis.com sitesi

Çorum'da Arçelik Servisleri

Teknik servis hizmetlerini kaliteli ve güvenilir ekipler aracılığı ile sunmak için yayın hayatına başlayan teknicservis.com sitesi, bu alanda işini en sağlam yapan ekipler ile yoluna devam ediyor. Türkiye'nin her il ve ilçesinde çalışma yaparak alanında usta servis elamanlarını ekibine ekleyen sitemiz her çeşit ürün arızası durumunda sizlere destek sunmaya hazırdır. Her biri uzun yıllar bu sektörde çalışmanın verdiği bilgi birikimi ve deneyime sahip olan servis kadrolarımız ile kaliteli ve güvenilir servis hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sunuyoruz. Bunun yanı sıra sektöre dair her türlü yeniliği de anında kullanıcılara ulaştıran sitemiz, tamamen kullanıcı odaklı hizmetler sunuyor. Ülkemizde uzun yıllardır ergonomik ve kullanımı kolay Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri imal eden Arçelik şirketi, arıza veren cihazlar için sonuna kadar güveniyor. Gün içinde servisimizle görüşerek tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz.

Türkiye'de imal ettiği kaliteli ve sağlam Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerini yurdun her köşesine ulaştıran Beko şirketi, çağın gereğine uygun bir şekilde ergonomik ev ürünleri imal ediyor. Kullanıcı beklentilerine göre dizayn edilen bu ürünler, hayatımıza konfor ve rahatlık getiriyor. Üretim bandından çıkan her ürün için belli bir garanti süresi veren Beko şirketi, karşınıza çıkan her türlü arıza için hazırlıklıdır. Teknik ekipman bakımından eksiksiz olan Beko Servisleri, bozulan cihazları tamire alırken, Beko şirketi tarafından imal edilen orijinal yedek malzemeler kullanıyor. Arızaların çözümü noktasında servisimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2018, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER