Kentpark’ın gece görüntüsü büyülüyor

Yapımı tamamlanan ve kısa süre içinde açılması planlanan Kentpark’ın gece çekilen görüntüsü izleyenleri büyülüyor.

Kentpark’ın gece görüntüsü büyülüyor

FATİH BATTAR

Yapımı tamamlanan ve kısa süre içinde açılması planlanan Kentpark’ın gece çekilen görüntüsü izleyenleri büyülüyor.

Çorum Belediyesi Kentpark’ın havadan ve gece çekilen görüntüsünü paylaştı. Türkiye’nin en büyük suni göletine sahip olan Kentpark’ta, gölete su verilmesiyle park muhteşem görüntüye kavuştu. Seyir terası, yeşil alanı, çocuk oyun grupları, fitness alanları, çay bahçesi, bisiklet yolları, futbol, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu, sosyal tesisleri ile Kentpark’ın Çorum’un yeni yaşam alanı olması planlanıyor.

Çorum’un marka değerini yükseltecek vizyon projesi olan Kentpark’ta vatandaşların aileleri birlikte keyifli vakit geçirebilmesi için her şey düşünülmüş.  Kentpark’ta suni gölette kayık yada gondollarla gölet sefası yapabilecek.

Kentpark, hem gezi, hem spor, hem de seyirlik görüntüsüyle son derece büyük beğeni kazandı. Kentpark’ın gece çekilen görüntüsünü görenler buranın Çorum olduğuna inanamıyor. Kentpark’ın gece havadan çekilen görüntüsüne bir yorum yapan gurbetçi ‘Burası Çorumsa bende zenciyim’ diyerek Çorum olduğuna inanamıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da yakın takibinde olan ve 50 milyon TL’ye mal olan Kentpark’ın önümüzdeki günlerde Çorum halkının hizmetine sunulması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahirrr zamaN
Ahirrr zamaN - 4 yıl Önce

Çorum un böyle bir görsel güzelliğe ve gerçekten sosyal yaşam için aktivitelere ihtiyacı vardı. Çocuklarımızla vakit gecirebilecegimiz yerlerin sayısı bir elin parmağını geçmiyor. projeyi destekliyor ve daha da güzellikler katılacağını umid ediyorum. Örneğin sadece yılda bir kez festival alanına kurulan oyuncaklar bahar aylarından itibaren her gün aktif hale getirilse çocuklarımız bu tür oyuncaklardan oldukça haz duyuyor. Gençler içinde ayrıca Spor tesislerinde yeniliklere gidilmeli evlerinde bilgisayar ve cep telefonu mağduru gençliğimizi sanal kötülüklerden bir nebze de olsa uzak tutmak, onları daha iyi geleceklere sağlıkla yetiştirebilmek için bir anne olarak özellikle rica ediyorum.

Konyadan
Konyadan - 4 yıl Önce

Güzel harika.
Konya Meramda 80GÜNDE DEVRİ ALEM PARKI VAR .
Bu parkı belediye görselleri incelemeli. Başka bir mekanı benzeri yayılabilir. Ne var dinazor ve misal kahramanları ile minyatür Türkiye yapıtları var. Dinazor kemiği İskilip de bulunmuştu. Turist çekmek için düşünülsün. Hayırlı olsun

Şahin leblebici
Şahin leblebici - 4 yıl Önce

Geç bile kalındı böyle bir şey yapmak için çalışın biraz insanların beyni tazelensin..

Sslsn
Sslsn - 4 yıl Önce

50 bin dolara fabrika kurulup milyon kişi çalışabilirdi. Yazık zenginlere hizmet devam ve birileri nemalansın.

Zehni kilicarslan
Zehni kilicarslan - 4 yıl Önce

Allah.bu devlete yardimetsin bu.mukemmel.parki yapanlara tesekurler.selamlar saygilar.gurbetci.

Gurbetçi
Gurbetçi - 4 yıl Önce

Turkiyde sattıkları fabriklarin parasini yapay parklara suriyelilere harcansin askerimizde donarak olsun kimsenin sesi çıkmasın yan gel yat hayat çok rahat zaten ota çöpe ihtiyacimiz var bu paralara harcanan para ile fabrikalar kurulsa ve iki vatandaş daha is sahibi olsa evine ekmek göturse karnim aç gözüm görsellik görsün

Hidyet Sarıkaya   Almanya
Hidyet Sarıkaya Almanya - 4 yıl Önce

Memleketin çehresi değişmiş bu fikri sunandan,planlayandan,yapımı için start verenden,kısacası bu duruma gelmesinde emeği olan herkese bireye ayrı ayrı teşekkür ederim Allah cümlesinden razı olsun.Vay be mükemmel tasarlanmış mevlam İnşAllah içerinde gezip dolaşmayı nasib etsin Teşekkürler yurdum insanı Teşekkürler Çorum belediyesi

Bekir özen
Bekir özen - 4 yıl Önce

Sanayideki anılarımı yıktınız ama güzel olmuş


SIRADAKİ HABER