Personel eşlerine Ahlatcı’dan altın

Ahlatcı Holding bünyesinde hizmet veren Ahlatcı Altın Rafinerisi'nde anlamlı bir 8 Mart kutlaması gerçekleştirildi. Tüm çalışanların eşleri ve çocuklarının misa

Personel eşlerine Ahlatcı’dan altın

HURŞİT BOZKURT

Ahlatcı Holding bünyesinde hizmet veren Ahlatcı Altın Rafinerisi'nde anlamlı bir 8 Mart kutlaması gerçekleştirildi. Tüm çalışanların eşleri ve çocuklarının misafir edildiği iş yerinde, "hep birlikte aileyiz" mesajı veren Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı, firmasında ağırladığı çalışan eşlerine, 1 gram külçe altın hediye etti.

Eşlerinin ve babalarının çalıştığı ortamda özel misafirler olarak ağırlanan hanımlar, eşleri tarafından imalatı yapılan hediye altınları, hem Ahmet Ahlatcı'nın hem de eşlerinin hediyeleri olarak kabul ettiler.

Çocukların da oyuncaklarla gönülleri alınırken, Ahmet Ahlatcı misafirlerine hitabederek, "Sizleri eşinizin işyerinde değil, bizatihi kendi evinizde ağırlıyoruz. Biz kocaman bir aileyiz. Tüm çalışanlarımızın eş ve çocuklarının, işyerimizi kendi evi gibi görmelerini arzu ediyoruz." dedi.

Örnek bir 8 Mart uygulaması ile farklı bir pencere açan Ahmet Ahlatcı, tüm misafirlerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladığı konuşmasında, şunları ifade etti, "Sevgili konuklarımız, Ahlatcı Metal Rafineri yönetimi ve çalışanları olarak sizleri burada görmekten son derece mutluyuz. Hoş geldiniz. Her zaman ifade ettiğimiz gibi, biz bir aileyiz. Çalışma arkadaşlarımızın eşleri olarak, sizler de bu ailenin bireylerisiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER