Uzun'dan 'Automechanika' ve 'Çanakkale' çağrısı

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası tarafından 8-9 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan İstanbul Fuar ve Çanakkale Şehitliği gezisi için müracaatlar alınmaya devam ediyor.

Uzun'dan 'Automechanika' ve 'Çanakkale' çağrısı

Çorum Oto Tamirciler Esnaf Odası tarafından 8-9 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan İstanbul Fuar ve Çanakkale Şehitliği gezisi için müracaatlar alınmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirilen gezilere yüzlerce katılım sağlayan Oto Tamirciler Esnaf Odası bu yılda katılımı yüksek tutmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Oda Başkanı Necmettin Uzun, oda üyelerinin bilgi ve becerilerini arttırmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilmelerini sağlamak amacıyla Automechanica İstanbul Fuarı'na bu yılda yoğun bir katılım sağlamak istediklerini söyledi. Automechanica Fuarı'nı önemsediklerini dile getiren Uzun, bu fuarın esnaflar için kaçırılmaz bir fırsat olduğunu kaydetti.

Automechanica Fuarı'nın yanı sıra yine her yıl düzenledikleri Çanakkale kültür gezilerine de devam ettiklerini aktaran Necmettin Uzun, "İstanbul'da yapılacak fuara katılım sağlayan esnaf ve sanatkarımız için ayrıca boğazda tekne turu yapılacak. Buradan da isteğe bağlı olarak Çanakkale'ye hareket edilecek. Çanakkale'de de bir gün konaklanılacaktır. Bu gezilerin esnaf ve sanatkarımızın hem ecdadımızın verdiği o kutsal mücadeleyi yakından görmeleri hem de sürekli yenilenen teknolojiyi yakından tanımaları adına yararlı olacağını düşünüyoruz" dedi.

Geziye katılmak isteyen oda üyesi esnafların Oda Genel Sekreterliği'ne isimlerini bildirmeleri yeterli olacak.

Messe Frankfurt İstanbul Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti. ve Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. işbirliği ile düzenlenen Automechanika İstanbul, 1.250'nin üzerinde katılımcıyı sektör profesyonelleri ile bir araya getiriyor.

Fuar, Türkiye'nin konumu itibarı ile çevre ülke pazarlarına yatırım yapmayı hedefleyen tüm yerli ve yabancı firmalar için bölgenin uluslararası en önemli ticaret platformu olarak öne çıkıyor.  Son yıllarda, yerli firmaların yanı sıra yabancı firmaların da yoğun ilgi ve talebi ile Automechanika İstanbul, Frankfurt ve Shanghai'dan sonra otomotiv endüstrisinin en büyük 3. fuarı olarak konumlanıyor. Türkiye'nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı olan Automechanika İstanbul, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve CIS ülkeleri başta olmak üzere çok sayıda ülkeden sektör profesyonelini bir araya getirecek. Toplam 13 salonda düzenlenecek olan Automechanika İstanbul'da, ziyaretçiler aradıkları ürün ve firmaları; parça ve sistemler, onarım ve bakım, yağ, akü, aksesuar, reifen jant ve lastik, el aletleri, oto yıkama ve truck competence olmak üzere oluşturulan 7 özel bölümde kolayca ve yorulmadan bulabilecekler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER