Milletvekili Kayrıcı, Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nı ziyaret etti. Kayrıcı’ya ziyarette İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kurtbaş ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Orhan Tosik eşlik etti.

Ziyarette ayrıca Ziraat Odası Başkanı Adem Özdemir, Aşçı ve Lokantacılar Odası Başkanı İsmet Çıtak, sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Erdoğan yılmaz, Dikici ve Kunduracılar Odası Başkanı Cumhur Palabıyık, PANKOBİRLİK Başkanı Ahmet Pehlivan, Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Fındıkcı, Çorum Merkez Köy Muhtarları Derneği Başkanı Hacı Koca, Odun ve Kömür Satıcıları Derneği Başkanı Osman Şahin de yer aldı.

Kayrıcı ziyarette oda başkanlarıyla esnaf ve sanatkarlar ile çiftçi ve üreticilerin sorunlarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinden Çorum’un ihtiyaçları ve sorunları ile ilgili olarak işbirliği içerisinde olmak için destek isteyen Kayrıcı, milletvekilliğinin geride kalan 3.5 aylık bölümünün ziyaretlerle geçtiğinin altını çizerek, bundan sonraki süreçte ise, başta diğer milletvekilleri, vali, belediye başkanı olmak üzere tüm kesimlerle birlik beraberlik içerisinde hareket etmeyi arzuladıklarını kaydetti.

Tüm kurum ve kuruluşların da sorunların çözümü, taleplerin yerine getirilmesi konusunda birlikte hareket etmesi gerektiğine işaret eden Kayrıcı, “Biz milletvekilleri nerede ne olduğunu, kimin ne sorunu, ne ihtiyacı olduğunu bilemeyiz. Bu konuda sizler bize yardımcı olmalısınız. Esnafın sorunlarını oda başkanları, çiftçinin ve üreticinin sorunlarının Ziraat Odası ve Pankobirlik gibi kuruluşlar daha iyi bilir. Sizin talepleriniz daima başımız üstünedir. Zaman zaman tüm kesimlerle bir araya geleceğiz, sorunlarımızı tartışacağız, çözüm yollarını birlikte arayacağız. Ayrıca Ankara’da bir evinizin olduğunu unutmayım. Kapım, her zaman sizlere açık olacaktır” diye konuştu.

Muammer Orhan vefat etti Muammer Orhan vefat etti

Editör: Çorum Hakimiyet