‘1 Nisan sabahı her şey daha güzel olacak’

Çorum Bağımsız Belediye Başkan Adayı Murat Kırçı, esnaf ziyaretlerinde vatandaşlara projelerini anlatarak, 1 Nisan sabahı Çorum’da her şeyin daha güzel olacağını söyledi.

‘1 Nisan sabahı her şey  daha güzel olacak’

M.BURAK YALÇIN

Çorum Bağımsız Belediye Başkan Adayı Murat Kırçı, esnaf ziyaretlerinde vatandaşlara projelerini anlatarak, 1 Nisan sabahı Çorum’da her şeyin daha güzel olacağını söyledi.

31 Mart seçimlerinden Çorum’dan Bağımsız Belediye Başkan Adayı olan Çorum’un tanınmış simalarından Murat Kırçı, seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleri ile devam ediyor.

Koltuk ve menfaat için her şeyinden vazgeçenlere siyasetin koltuk ve makam olmadığını belirten Çorum Bağımsız Belediye Başkan Adayı Murat Kırçı, esnaf ziyaretlerinde vatandaşlara projelerini anlatmaya devam ettiklerini ifade etti.

Konuşmalarında her zaman üretimi ön plana çıkaran Murat Kırçı, “Makam ve koltuk sevdamız yok. Bağımsız aday olarak kimseden emir almadan, kimseye boyun eğmeden hizmet edeceğiz. 1 Nisan sabahı Çorum için her şey daha güzel olacak” diye konuştu.

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 12:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bağımsız aday
Bağımsız aday - 4 yıl Önce

Helal olsun adama,medeni cesaretinden dolayı kutluyorum.Benim iş yerime de geldi.Adaylar keyif vermezse en azından oy verecek alternatifim var.

ÖĞRETMEN
ÖĞRETMEN - 4 yıl Önce

eskiden rahmetli rüstem eren aday olurdu herkes tebessüm ederdi bu arkadaşta bizi güldürdü,kaç oy lacak görürüz.ama caymak yok her seçim rüstem amca gibi aday olack.

Sorumlu
Sorumlu - 4 yıl Önce

Oyum sana

Çorumlu genç
Çorumlu genç - 4 yıl Önce

Geçen gün çarşıda denk geldim söylediklerini düşündüm A dan Z ye kadar herseyde hak verdim her dönem başkan yapıyoruz yine aynı düzen yine aynı koşulsuz ailecek destekliyoruz en azından kapısını vurar gireriz kardeşim makamına hangi partilisin diye sormazlar

SIRADAKİ HABER