CHP’den mahallelere sosyal yardım

CHP Çorum İl ve Merkez İlçe Başkanlığı, ihtiyaç sahiplerine iletilmek üzere genel merkez, tüm parti yöneticileri ve hayırsever iş insanlarının katkılarıyla temin edilen sosyal yardımları mahalle muhtarlarına teslim etti.

CHP’den mahallelere  sosyal yardım

CHP Çorum İl ve Merkez İlçe Başkanlığı, ihtiyaç sahiplerine iletilmek üzere genel merkez, tüm parti yöneticileri ve hayırsever iş insanlarının katkılarıyla temin edilen sosyal yardımları mahalle muhtarlarına teslim etti.

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Topkül ve bazı parti yöneticileri, partinin sosyal yardımlarını mahallelerde ihtiyaç sahiplerine muhtarlar aracılığıyla ulaştırdı.

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız ve Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, Çorum halkının ve İslam aleminin Ramazan ayını tebrik ederek, bu mübarek ayın birlik ve beraberliğe, kardeşliğe, dayanışmaya, yardımlaşmaya vesile olmasını diledi.

‘ALAN EL İLE VEREN ELİ BULUŞTURUYORUZ’
CHP olarak gerek koronavirüs salgını, gerekse mübarek Ramazan ayı nedeniyle hayırsever iş insanlarının katkısıyla sosyal yardımları artırarak devam ettirdiklerini ifade eden Tahtasız ve Tokgöz, alan el ile veren eli buluşturduklarını kaydetti. 
CHP’li yöneticiler; Üçtutlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Bölükbaş, Yavruturna Mahallesi Muhtarı Metin Kaşar, Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir, Karakeçili Mahallesi Muhtarı Mehmet Aydın, Buharaevler Mahallesi Muhtarı Ümit Patıroğlu, Yeniyol Mahallesi Muhtarı Seydi Demiray, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Hasan Kızıltepe, Kale Mahallesi Muhtarı Ali Şahin, Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hasan Belli, Mimarsinan Mahallesi Muhtarı Fevzi Şeker, Akkent Mahallesi Muhtarı Necip Güler, Çöplü Mahallesi Muhtarı Yılmaz Kılcı, Çepni Mahallesi Muhtarı Mehmet Şahinbaş, Kunduzhan Mahallesi Muhtarı Kadir Akçal ve Bayat Mahallesi Muhtarı Fikret Külcü’yü ziyaret etti.

Muhtarlar, Ramazan ayında ve koronavirüs salgını nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan mahalle halkına sosyal yardımlarını ulaştıran CHP heyetine teşekkür etti.

Tahtasız ve Tokgöz ise her zaman muhtarların emrinde olacaklarını, muhtarlarla işbirliği içinde çalışmalar yapacaklarını söylediler. 

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2021, 18:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER