CHP’den nezaket ziyaretleri

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ve CHP İl Yönetimi, sivil toplum kuruluşlarına nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

CHP’den nezaket ziyaretleri

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ve CHP İl Yönetimi, sivil toplum kuruluşlarına nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Partiden yapılan açıklamaya göre, CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ve CHP İl Yönetimi sivil | | | toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Ziyaretlerin ilk durağı Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) oldu. CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ve CHP heyetini, Atatürkçü Düşünce Derneği Çorum Şube Başkanı Uğur Demirer karşıladı.

Tüfekçi ziyarette, “Sivil toplum kuruluşlarını önemsiyoruz ve iş birliği içinde olmaya gayret göstereceğiz, sivil toplum kuruluşlarının öneri ve beklentilerini dinliyoruz ve bundan sonra daha da sık bir araya geleceğiz" diye konuştu. ADD Şube Başkanı Demirer de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

CHP heyetinin sivil toplum kuruluşları ziyaretlerindeki ikinci durağı Çorum Eğitim İş Sendikası Çorum Şubesi oldu.

‘ÖRGÜTLÜ TOPLUM GÜÇLÜ TOPLUMDUR’

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ve CHP heyetini, Çorum Eğitimİiş Şube başkanı İlhan Yaşar ve sendika yöneticileri karşıladı. Ziyarette CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi şunları dile getirdi: “Sivil toplum kuruluşları geniş bir yelpaze, bunların en önemlilerinden biri de sendikalardır. Örgütlü toplum güçlü toplumdur, bu sebeple sendikaları daha aktif ve faal görmek bizleri oldukça memnun ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi sivil toplum kuruluşlarıyla her daim iş birliği içinde oldu ve olmaya devam edecektir.”

Eğitim İş Şube Başkanı İlhan Yaşar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

CHP heyetinin sivil toplum kuruluşları ziyaretlerinin son durağı emek ve demokrasi platformu oldu.

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ve CHP heyetini, Çorum Eğitim Sen Şube Başkanı Mustafa Gül ve sendika yöneticileri karşıladı.

Sivil toplum kuruluşlarının demokrasinin olmazsa olmazlarından biri olduğunu söyleyen CHP İl Başkanı Tüfekçi, şöyle konuştu: “Örgütlü toplum güçlü toplum ve sendikalar toplumun bilinçlenmesi ve güçlenmesinde önemli bir rol üstleniyor, bizde bu sebeple sivil toplum kuruluşlarını önemsiyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi sivil toplum kuruluşları ile her zaman dirsek teması içinde ve sivil toplum kuruluşlarının fikirlerini ve önerilerine hassasiyetle dinleyerek gereğini her daim yapmıştır.”

Eğitim Sen Şube Başkanı Mustafa Gül, ziyaretleri için CHP heyetine teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Selim Bal 5. Sınıfta iken hafız olmuş ve Hıdırlık Kur'an Kursunda hiç kalmamıştır. Lise hafızlık yarışmasında 1. Öğrencide kendi evinde çalışarak hafız olmuştur. İsterseniz araştırın

SIRADAKİ HABER