'Çorum’a hakettiği yatırımları getirmek için adayım'

Önceki dönem Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş, Cumhuriyet Halk Partisi'nden aday adayı oldu.

'Çorum’a hakettiği yatırımları getirmek için adayım'

Önceki dönem Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş, Cumhuriyet Halk Partisi'nden aday adayı oldu.

Çorum’a hakettiği yatırımları getirmek için aday adayı olduğunu açıklayan Orhan Ateş, "Çorum düsturuyla çıktığımız bu yolda ilk günkü heyecan ve azimle yorulmadan, bıkmadan, usanmadan çalışmaya devam etmek. Adalet ve liyakati tesis etmek, gençlerimize umut olmak, işsizliği yoksulluğu ve yolsuzluğu sona erdirmek, peşkeş çekilen meraları, fabrikaları arazileri geri almak, haksızlıkların hukuksuzlukların hesabını sormak, herkesin alın terinin karşılığını alabildiği bir düzen yaratmak için Çorum’a hakettiği yatırımları getirmek için mensubu olmaktan onur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi'nden aday adaylığı müracaatımı yaptım" dedi.

Adaylığını Anıtkabir'de çektiği bir video ile duyuran Orhan Ateş, "Milletimiz acı çekerken Aday adaylık açıklamamı kameralar önünde miting havasında çoşkulu törenlere dönüştürerek yapmayı içime sindiremedim. Bu nedenle millet vekilliği aday adaylığımı ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda açıklamayı uygun buldum. Başlıyoruz" açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
sormazlar mı
sormazlar mı - 1 hafta Önce

sormazlar mı adama oğuzlara ne yatırım getirdi ?

Önce vatan
Önce vatan - 1 hafta Önce

Aleni ve açık şekilde fetocu hainleri serbest bırakmak gayreti içinde olan pyd bizim çocuklar diyen ne kadar vatan haini varsa onlara hamilik yapan hdp gibi ppk terör örgütü destekçisi ve maşası partiye omuz veren kendi dediğini başka gün yalanlayan bir siyasi partinin genel başkanının olduğu partiye üye olmak nasıl bir onur merak ediyorum açıkçası buda benim düşüncem

mısdık
mısdık - 1 hafta Önce

Orhan bu işleri bırak birazda gençler ilgilensin.Ne yaptıysan oguzlara yaptın artık yeter dostum artık yeter.Kendini yıpratma sana dost tavsiyesi.Paşa gönlün bilir.

SIRADAKİ HABER